Skocz do zawartości

Jaki BOV do Imprezy GT MY99?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Czy wie ktoś może jaki najlepiej zamontować BOV do Subaru Imprezy GT MY99 (ciś.doład.1,1 bara ok.250KM)? Przede wszystkim chodzi mi o zmniejszenie laga przy zmianie biegów i ochronę turbosprężarki,dźwięk jest na drugim miejscu.

Czy lepiej jest zamontować w oryginalnym miejscu na IC czy w inny sposób?

Jeśli ktoś już przerabiał ten temat to proszę o pomoc (oryginalny DV został uszkodzony i nie wiem czy kupić znowu DV czy zmienić na BOV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiam temat blow-offów od ok.3 tyg. i jest tyle różnych opinii na ich temat że naprawdę trudno coś konkretnego ustalić.Mam nadzieję że może na tym forum coś się wyjaśni.Na różnych forach i np. stronie www.proracingtechnology.com wypowiada się dość sensownie DrRedDevil ale ponieważ sam sprzedaje BOV-y więc trudno w tym przypadku o obiektywne spojrzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegliśmy od tematu - to jak z blow offem w MY99? Zastanawiam się pomiędzy Turbosmartem Vee Port, Greddy Type S lub RS, HKS chyba nie wejdzie w oryginalne miejsce na IC bo jest za duży.Podobno BOV-y od WRX-ów MY02 i powyżej te z trójkątną flanszą też pasują do MY99 - czy ktoś wie coś konkretnego? Jakie BOV-y zakładać do GT-ka: tłoczkowe? membranowe? (chodzi konkretnie o dładowania rzędu 1,1 bara) Czy lepsze są te regulowane czy bez regulacji? A może olać oryginalne miejsce na IC i założyć BOVa gdzie indziej tylko jak i gdzie żeby poprawić a nie zepsuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polece The Sun zakupionego wlasnie u DrRedDevila, jest bezobslugowy, i w razie jakichkolwiek problemow podjezdzasz i masz zrobione na gwarancji od reki. U mnie dziala swietnie, takze polecam. A nie ma od Michala lepszego specjalisty, bo siedzi w tym od naprawde ladnych kilku lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...