Skocz do zawartości

Skąd woda w Foresterze?


Doxa

Rekomendowane odpowiedzi

Janosik, ja teraz nic nie mogę zrobić, auto jest w warsztacie :neutral: . Chłopaki naprawdę ogarniają temat, ale tym razem jest problem :???: . To naprawdę dziwne, co się dzieje :sad: . Ten słupek jest prawdopodobny..., zadzwonię w poniedziałek i powiem, niech sprawdzą. Na zewnątrz wszystko suche :shock: . Leją wodę i nie wiadomo skąd przecieka :???:. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze sie z tobą w s smutku :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ale ide juz spać bo strasznie sie nawaliłem :evil:

:evil: znowu

 

napisz gdzie odstawiłaś auto, to czym sie zajmuje wymusza znajomość wszystkich mechaników elekktromechaników majcherów wszelakiej masci na podchalu, może będe mógł pomóc cuś więcej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie lekceważ zielonej strony mocy

 

Ależ gdzież by :!:

 

:mrgreen:

 

wez gąbke do mycia garów namocz jedną część gąbki a potem przechyl ją tak żeby część namoczona była wyżyj, w ciagu kilku sekund woda przeniesie sie na suchą część gąbki, tak samo jest z dywanami w aucie, woda zawsze znajdzie najniższy punkt oparcia

 

Ano prowda, prowda! I tak właśnie było. Woda przeciekała jednak z podszybia, a z tyłu znalazła sobie jedynie najniższy punkt, dlatego tam się zbierała. To było mylące.

Już teraz powinno być ok :smile: . Dzięki za pomoc.

 

Ale co z tego, jak teraz nie mam podświetlenia deski rozdzielczej! :lol: . Zwariować można :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego, jak teraz nie mam podświetlenia deski rozdzielczej! :lol: . Zwariować można :roll:

 

Sprawdż czy świecą światła postojowe jeżeli nie to może tylko bezpiecznik padł, niedawno był taki temat na technicznym i ktoś tam o tym napisał.

 

pozdrowionka

 

EDIT: ups dopiero teraz zauważyłem że znalazłaś juz :oops: ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...