Skocz do zawartości

Impreza jaką lubimy


kashmere

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to mow, mow, mow

 

Wojtek - nie chcę Ci psuć zabawy, ale masz świadomość, że długo się nie nacieszysz tym spojlerem? Wystarczy jakaś lepsza pojeżdżawka po luźnym gruncie (dziury), czy też lekki brak uwagi przy parkowaniu na przeciwko krawężnika i lip spoiler pójdzie się... no właśnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pojeżdzawki i na zimę trzeba go poprostu zdejmować, a na wieczorne wypady pod remizę zakładać :twisted::mrgreen:

 

No chyba, że tak.

 

W tej sytuacji się wycofuję ze swojego komentarza :mrgreen:.

 

No kurna, do BOV-a juz mnie zniecheciles. Teraz lip spiloer? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dokladnie myslalem tak jak powiedzial mati. Na ostra jazde zdejmuje. Jesli chodzi o krawezniki - Impreza jest dosc wysoko zawieszona jak na nasze srednie krawezniki, ja chlapaczami zachaczam tylko na wysokich kraweznikach, a one sa duuuuzo dluzsze czyt.nizej zawieszone niz ten lip spolier. Ogladalem w SPRT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście go nie mam bo nie wiem czemu, ale chyba się ciesze albo musiałbym robić tak jak mati mówi, zdejmować, bo teraz jak podjeżdżam pod krawężniki to tak akurat na styk i jakbym miał ten spojler to bym go tracił co chwile. Ale cena 2200 mnie przeraża :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście go nie mam bo nie wiem czemu, ale chyba się ciesze albo musiałbym robić tak jak mati mówi, zdejmować, bo teraz jak podjeżdżam pod krawężniki to tak akurat na styk i jakbym miał ten spojler to bym go tracił co chwile. Ale cena 2200 mnie przeraża :shock:

 

Masz podróbę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna, do BOV-a juz mnie zniecheciles. Teraz lip spiloer?

 

Ty wiesz do ile rzeczy mnie już na tym forum zniechęcili? A jak się zniechęcić nie dałem i kupiłem BOV-a, to potem jak pies z podkulonym ogonem musiałem przyznać, że mieli rację ( :arrow: Az) :twisted:.

 

Jesli chodzi o krawezniki - Impreza jest dosc wysoko zawieszona jak na nasze srednie krawezniki, ja chlapaczami zachaczam tylko na wysokich kraweznikach, a one sa duuuuzo dluzsze czyt.nizej zawieszone niz ten lip spolier. Ogladalem w SPRT.

 

Mhm. Pocieszaj się.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o krawezniki - Impreza jest dosc wysoko zawieszona jak na nasze srednie krawezniki, ja chlapaczami zachaczam tylko na wysokich kraweznikach, a one sa duuuuzo dluzsze czyt.nizej zawieszone niz ten lip spolier. Ogladalem w SPRT.

 

Mhm. Pocieszaj się.

 

:mrgreen:

 

Blue powiedz im :arrow:

 

Hmmm... Krawężniki głównie z najazdu bokiem, do garażu zjeżdżam tyłem, na wszelkie upalania (z wyłączeniem chyba tylko Ułęża) zdejmuję, na zimę zdejmuję, garby powolutku... Generalnie łatwo nie jest (dużo zachodu z montażem i demontażem jak nie masz kanału) ale dobrze wygląda :mrgreen:

 

Chyba Cię nie zachęciłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...