Skocz do zawartości

Kamera cofania STI MY16


enzoMK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy w WRX STI MY16 wersja sport, do znajdującego się na wyposażeniu radia, da się podłączyć kamerę cofania? Jeżeli tak to jaką - tylko fabryczną subaru np z wersji exclusive czy inną aftemarkową np. GreenYi AHD 1920x1080P kamera samochodowa 170 stopni obiektyw rybie oko Starlight Night Vision HD kamera tylna pojazdu|Vehicle Camera| - AliExpress ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy do czego chcesz ją podłączyć. zbyt mało danych napisałeś. Lepiej byłoby gdybyś bardzej sprecyzował, albo jakieś zdjęcie wrzucił:)

Jeśli chcesz podłączyć do oryginalnego radia lub wyświetlacza mfd to najlepiej kupić oryginalna byle jaką ale subarową kamere. 

jeśli kupisz jakieś wynalazki z Alli to musisz dołączyć przetwornice step up jeśli chcesz podłączyć do oryginalnego radia/wyświetlacza mfd. 

Kamery subaru są zasilane napięciem 6V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 22:38, bombelllooo napisał:

zależy do czego chcesz ją podłączyć. zbyt mało danych napisałeś. Lepiej byłoby gdybyś bardzej sprecyzował, albo jakieś zdjęcie wrzucił:)

Jeśli chcesz podłączyć do oryginalnego radia lub wyświetlacza mfd to najlepiej kupić oryginalna byle jaką ale subarową kamere. 

jeśli kupisz jakieś wynalazki z Alli to musisz dołączyć przetwornice step up jeśli chcesz podłączyć do oryginalnego radia/wyświetlacza mfd. 

Kamery subaru są zasilane napięciem 6V.

dziękuje za rady, podłączać chcę do standardowego radia, czyli powinienem skupić się na kupnie kamery subaru. Tylko czy model lub rok produkcji ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, enzoMK napisał:

Tylko czy model lub rok produkcji ma znaczenie?

Wydaje mi się ze odpowiedziałem Ci. - możesz kupić byle jaką subarową -  ale przemyśl kwestie montażu.

nie mam pojęcia co wg Ciebie znaczy standardowe radio. Ale jeśli ma kolorowy wyświetlacz to można to ogarnąć niedużym kosztem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz np taką -> https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-subaru-impreza-xv-86267fl000-11577129023

Jeśli masz radio tego typu co poniżej. To potrzebujesz tą kamerkę plus przewód z radia i wtyczkę do radia.

Subaru-Impreza-STi-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukikosa napisał:

tu masz np taką -> https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-subaru-impreza-xv-86267fl000-11577129023

Jeśli masz radio tego typu co poniżej. To potrzebujesz tą kamerkę plus przewód z radia i wtyczkę do radia.

Subaru-Impreza-STi-03.jpg

Radio takie, ale bez navi.

Dzięki za link do kamerki, a jest jakiś gotowy kabel z wtyczką do radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiązkę raczej byś musiał szukać. Ale tam są 4 kabelki i piny tylko do zarobienia czyli raczej nie powinno być większego problemu. Tam będzie więcej rozbierania jak roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...