Jump to content

Forester SF DE-ICE wycieraczek

kris16
 Share

Recommended Posts

Koledzy w innych postach podają że w każdym subaru działa to razem z podgrzewaniem szyby tylnej

W dniu 15.09.2015 o 09:07, MarcinK napisał:

W każdym Subaru, które miałem grzanie lusterek to ten sam guzik co grzanie szyby. Może szkła-zamienniki bez grzania?

Edited by Paweł Wojtkiewicz

Oki dzięki sprawdzę na kamerze termo czy grzeje jak nie to sprawdzę czy w ogóle wiązka jest podpięta (nie jest to oryginalna szyba tego samochodu ) więc chyba temat do zamknięcia 

6 minut temu, kris16 napisał:

Oki dzięki sprawdzę na kamerze termo czy grzeje jak nie to sprawdzę czy w ogóle wiązka jest podpięta (nie jest to oryginalna szyba tego samochodu ) więc chyba temat do zamknięcia 

sorki nie doczytałem że chodzi o szybę a nie lusterka, ale w GH np także uruchamia się to razem z podgrzewaniem tylnej,

oki sprawdzę jutro na kamerze termo czy coś grzeje czy nie potem będę się babrał w kabelkach jak będzie 12 v na złączu to juz wiem że :D problem w ścieżkach

Edited by kris16

W SF przycisk podgrzewania wycieraczek powinien być obok przycisków świateł p.mgłowych i tempomatu. Kable powinny być pod listwą na górze deski przy samej szybie, jest na zatrzaskach.

Update z tego co pogoladalem wiązkę potrzebuję tylko przekaźnik i tak dalej (zgodnie z schematami z serwisowki ) zobaczymy czy szrot w zielonce ma co kolwiek :D