Jump to content

Przycisk resetu kilometrow

Simmi
 Share

Recommended Posts

Siema. Czekając na żonę pod sklepem z nudów wciskałem co się da i co znalazłem zupełnie mnie zaskoczyło. Przy wyłączonym zapłonie po wciśnięciu resetu km na desce rozdzielczej po 3 razach pojawią się menu "s" albo "5" z opcją on i off. Co to jest?

20220502_192517.jpg

"S - on" oznacza, że przy odpalaniu samochodu prędkościomierz i obrotomierz "zamykają skalę" i wracają do zera. Chodzi o to "machnięcie" obu wskazówek. Możesz to sobie wyłączyć.

2 godziny temu, sartek napisał:

"S - on" oznacza, że przy odpalaniu samochodu prędkościomierz i obrotomierz "zamykają skalę" i wracają do zera. Chodzi o to "machnięcie" obu wskazówek. Możesz to sobie wyłączyć.

Ja bym nie wyłączał, to jest funkcja o którą w vagu się zabijają a w subi jest to fabryczny dodatek i dodaje poczucia "sportowości" :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Hahaha nie chce wyjść na kogoś kto nie docenia wysiłków tej wspaniałej fabryki z Fuji ale jest to jedna z kilku rzeczy jaką mnie drażniła w aucie :-) (KILKUNASTU)

Nie wiedziałem że w vagu im na tym zależy ale jeśli tak to tylko mnie to umacnia w przekonaniu że jutro OFF

Dzięki za odpowiedź 

Edited by Simmi
  • Like 1