Skocz do zawartości

Czy kradną Subaru ???


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Doxa ja nie mówię, że nie ma tego typu patologii... "cfaniaków" różnego typu wielu chodzi po tej planecie, smutne tylko jest to, że niejako "z automatu" każdy serwis nie autoryzowany traktuje się jako potencjalnych przestępców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pablonas, a autoryzowany to niby co jest? Lepszy?

ja wiem, że lepszy nie jest... ale statystyczny klient będzie twierdził co innego. a i zapewne dokumenty zostawi bez mrugnięcia okiem jeśli go ktoś z ASO o to poprosi.

To ja tylko mogę przestrzec aby nie zostawiać dokumentów ani nawet samochodu do ASO fiata na Wojciechowskiego w Poznaniu. Miałem tam praktyki 2 miesiące i w życiu nigdy tam więcej nie pójde, ani z autem, ani jako pracownik.

 

Podchodzenie do każdego auta... to jak się jeździ po serwisie. Na placyku za serwisem :\

To woła o pomste do nieba.

 

Ale to tylko przestroga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa smutne tylko jest to, że niejako "z automatu" każdy serwis nie autoryzowany traktuje się jako potencjalnych przestępców...

Ale nigdy w życiu! Gdyby tak było, to pewnie naprawiałabym auto sama. O skutkach nie piszę... :roll:

 

Nie wyobrażam sobie tez żeby powierzac swoje życie i zdrowie komuś komu nie powierzyłbym auta

Święte słowa :!: Więc powierzam, tylko bez dowodu :wink:

 

 

A tak na marginesie... niektórym na stare lata kradną prąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej rodzinie ktoś przyszedł i zerwał truskawki z pola w nocy to jest szczyt hamstwa :evil:

Faktycznie chyba juz tylko ubezpieczenie zostaje...

Ale ja fatalisą nie jestem będe miał kase to może cos pogrzebe przy swoim bo obawaim się, że też popularny :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wojtek K, potwierdzam AC i święty spokój, inaczej szkoda zdrowia.

Jak będą chcieli i tak wywiozą na lawecie...

 

Albo wciagna do kontenera co zaglusza sygnal GPS. Wszstko zalezy od zamowienia :wink:

 

 

Albo zainwestują całe 390 zyla w coś takiego :

 

http://www.ttstudio.pl/product.php?id=6 ... tegories=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, potwierdzam AC i święty spokój, inaczej szkoda zdrowia.

Jak będą chcieli i tak wywiozą na lawecie...

 

Albo wciagna do kontenera co zaglusza sygnal GPS. Wszstko zalezy od zamowienia :wink:

 

 

Albo zainwestują całe 390 zyla w coś takiego :

 

http://www.ttstudio.pl/product.php?id=6 ... tegories=0

Myślę, że większość tego używa. Nawet profilaktycznie. Czytałem kiedyś artykuł o kradzieżach samochodów i "fachowcy" używają nawet noktowizorów itp. :!: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sprzedają coś takiego... :roll:

 

Mi się wydaje że jest to ukierunkowane pod np. przedstawicieli handlowych którzy maja smycz w aucie w postaci gps przez który pracodawca sprawdza ich ruchy do klientów.

Panowie chyba nie przemyśleli sprawy że złodzieje mogą z tego korzystać.

Generalnie jak widać na każde zabezpieczenie jest jakiś sposób i autocasco z płaczem ale trzeba płacić.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale maja na tej stronie zagluszacze GSM, czyli innymi slowy nadajniki GSM. Niektore nawet o mocy 10W. To spora moc. Jak oni tym handluja? Przeciez w Polsce takie zagluszacze sa zgodnie z prawem NIELEGALNE. Kazdy nadajnik GSM z tego co wiem musi byc zarejestrowany a posiadacz takiego urzadzenia musi miec wykupione pasmo i pozwolenie na nadawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...