Skocz do zawartości

Czy kradną Subaru ???


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Ale wiem, że nam się zrobił piękny off-top, godny tego forum :mrgreen:

 

Jaki off-top, jaki off-top. Temat watku: Czy kradna Subaru? Zwiazki:

1. Cugowski ma Subaru

2. Cugowskiemu byc moze ukradli Subaru

3. Jesli mu ukradli i wysadzili go z tego Subaru to jak to zrobili, tj. wysadzili, wytoczyli czy wylali - czyli co moze czekac Forumowiczow o podobnej tuszy i podobnym glosie (ew. z podobnymi okularami) i w jaki sposob moze nam to pomoc w zabezpieczeniu sie przed poodbna ewentualna sytuacja.

 

I gdzie Ty tu widzisz off-top :?: :mrgreen::twisted:

 

To teraz będzie OT, albo i nie:

1. Cugowski (a w zasadzie jego żona) miał Forestera, którego kupił od niego mój kuzyn - więc tego mu nie ukradli (za to kuzyn trochę go przykasował na ostatnich Plejadach)

2. Żonie sprowadził jakąś mocną wersję Outbacka ze Stanów - z tego co wiem, tego też nie ukradli (jak na razie)

3. Sam sobie kupił nowe Porsche - jeszcze nie skradzione

4. Do garażu ma pod górę, stwierdził, że "szanujące się" marki typu Mercedes odpadają, zwłaszcza w zimie - "Subaru, to jest auto!" - powiedział - i to jest OT, ale chyba powinien sobie tym zasłużyć, żeby z niego na tym forum nie kpić (poza tym równy z niego gość - podobno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4. Do garażu ma pod górę, stwierdził, że "szanujące się" marki typu Mercedes odpadają, zwłaszcza w zimie - "Subaru, to jest auto!" - powiedział - i to jest OT, ale chyba powinien sobie tym zasłużyć, żeby z niego na tym forum nie kpić (poza tym równy z niego gość - podobno).

Zasluguje, zeby nastepne Subaru zabudowano bezposrednio na nim =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysadzili? A to nie było "na stłuczkę"?

 

 

ps.ciekawe kiedy ktos sie ocknie i wprowadzi zakaz sprowadzania złomu np. auto wycofane z ruchu w US czy CH nie ma prawa byc nigdy i nigdzie zarejestrowane :?: :cool:

 

Tak bezczelnie zmniejszać dochody społeczeństwa? :shock: Przecież społeczeństwo musi mieć pieniądze na "nieopodatkowane darowizny" dla przedstawicieli rządu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Do garażu ma pod górę, stwierdził, że "szanujące się" marki typu Mercedes odpadają, zwłaszcza w zimie - "Subaru, to jest auto!" - powiedział - i to jest OT, ale chyba powinien sobie tym zasłużyć, żeby z niego na tym forum nie kpić (poza tym równy z niego gość - podobno).

 

No racja, tym bardziej, że Automaniaku pozytywnie mówił o tej marce. Wydaje mi się, że nikt tu do p. Cugowskiego nic nie ma, bo to fajny facet i rozsądny, ale wiesz - czasem temat do zbytków pojawia się sam i szkoda go nie pociągnąć :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to szacuneczek do pana Cugowskiego jako wokalisty i polityka. Dla mnie i pewnie dla wiekszosci, bedzie jednak nieprzecietnym wokalista a nie politykiem i niech tak pozostanie.

 

A co to tuszy. Mysle ze akurat pan Cugowski leciutko miesci sie w nizszych normach europejskich jesli chodzi o otylosc niz jesli spojrzymy na normy amerykanskie. Tam, jak Jezza napisal, otylosc kojarzy sie juz z obrzydzeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec pierwszego m-ca zaczynasz się do niej (otyłości) przyzwyczajać.

pod koniec drugiego przestawia ci się układ odniesienia czyli skala wartości

potem wracasz do Polski i stwierdzasz, że żyjemy w kraju modelek.

ale wszystko szybko wraca do normy. :mrgreen:

 

mnie szokowała nie tyle otyłość co raczej nieskrępowane obnoszenie się z nią. (e.g. pani 140-140-160 występująca w "mini") :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydzada, legasia raczej nikt Ci nie ukradnie

 

1) Na czesci sie nie oplaca (za malo popularny)

2) Do ruskich lepiej Merola ML/GL ukrasc

 

Btw. chyba tylko zaklad pogrebowy moze Ci go zakosic do przewozu trumien :D [no offence]

 

Do wożenia trumien to raczej Foreś się bardziej nadaje :lol: , zwłaszcza czarny, poprzedni model. Dlatego mi się tak podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydzada, legasia raczej nikt Ci nie ukradnie

 

1) Na czesci sie nie oplaca (za malo popularny)

2) Do ruskich lepiej Merola ML/GL ukrasc

 

Btw. chyba tylko zaklad pogrebowy moze Ci go zakosic do przewozu trumien :D [no offence]

 

Do wożenia trumien to raczej Foreś się bardziej nadaje :lol: , zwłaszcza czarny, poprzedni model. Dlatego mi się tak podoba :wink:

Foryś to chyba tylko niszowo - trumny dla gości niskiego wzrostu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wożenia trumien to raczej Foreś się bardziej nadaje , zwłaszcza czarny, poprzedni model.

 

Wypraszam sobie :mrgreen: .

 

Chociaż..., gdyby tak złożyć siedzenia... :idea: Właściciele Imprez mogą dorabiać na ślubach, a właściciele czarnych Foresterów...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

Pies też się dobrze sprawdza :mrgreen:

 

Moje sie najlepiej sprawdzają w obsikiwaniu samochodu :mrgreen:

A o wcześniejszej tresurze to nie pomyślałeś :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :?:

 

Pomyślałam - tylko nic nie dała :mrgreen: poddałam się i po prostu częściej oddaję auto do myjni. Poza tym wolałabym, żeby go ukradli a nie psom coś zrobili i z tego względu psy mieszkają w domu i pilnuje ich alarm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam z tymi zabezpieczeniami to bzdura, jeśli chodzi o czas oczywiście, bo jeśli złodziej ma więcej czasu to wszystko rozgryzie. u mnie był alarm i dodatkowy pstryczek a miesiąc przed kradzieża zamontowałem jeszcze jedną kontrolkę na której trzeba było trzymać palec przy odpalaniu samochodu i co i tak poszło w las. No ale jak tłumaczyłem policji że miesiąc przed montowałem nowe zabezpieczenie w innym zakładzie niż zawsze to nikt sobie nic z tego nie robił, nawet tam nie podjechali więc o czym mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak tłumaczyłem policji że miesiąc przed montowałem nowe zabezpieczenie w innym zakładzie niż zawsze to nikt sobie nic z tego nie robił, nawet tam nie podjechali więc o czym mówić

 

Dużo się słyszy na ten temat. Sama miałam podobne podejrzenia po kradzieży mojego poprzedniego samochodu :???: Zostaje strzec swoich danych osobowych jak największego skarbu, nie brać faktur, a zabezpieczenia montować z dala od miejsca zamieszkania... paranoja.

 

Czy w Waszych warsztatach/serwisach proszą Was o pozostawienie dowodu rejestracyjnego, jezeli samochód musi zostać tam dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...