Skocz do zawartości

Czy kradną Subaru ???


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

 

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu.

 

I tego się właśnie najbardziej obawiam.. :roll: do osób "dużych" to ja nie należę więc strachu przedemną też mieć nie będą :razz: chyba jakiegoś ochroniarza wynajmę :mrgreen:

A ubezpieczone będzie na full :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody kradzione sa jak jest zapotrzebowanie na części potrzebne do naprawy.

Stąd kradzieże np. lusterek w Foresterach i Legacy w ostatnich miesiącach.Widocznie już ich tyle nakradli że narazie jest spokoj :mrgreen: Problemem są rozbite Subaru przywożone głownie z US ale także z EU Prywatna osoba kupi częsci w ASO lub przywiezie razem z autem.Osoby które z tego żyja i sprowadzaja auta do handlu starają sie oczywiście te koszta pomniejszyc za wszelką cenę stąd zlecenia kradzieży konkretnych modeli a nawet kolorow.Rozpracowanie zabezpieczeń w Subaru podobnie jak innych marek to tylko kwestia zapotrzebowania na części z tych aut. ślad niestety :sad: zawsze prowadzi do zakladów blacharskich i firm sprzedających używane częsci.Ostatnio dowiedziałem się że oprócz aso kodowaniem kluczykow Subaru zajmuja sie dwie firmy w Wa-wie urządzeniami sprowadzonymi z US z programem Subaru.Świadczy to że jest zapotrzebowanie skoro warto było zainwestowac kolo 14 tys zł by mozna zmieniac kody rowniez w Subaru po za ASO

To nic nowego co napisalem ale ze coś sie rusza w tej kwesti z Subaru to nie podlega dyskusji.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ceny zza zachodniej granicy juz sa czesto grubo nizsze od polskich ASO, to jeszcze jest z czego schodzic.

 

Tu raczej sprawdz czy aby napewno sa grubo niższe :mrgreen: Chyba informacje masz nieaktualne . Za dostarczenie kradzionego auta pod wskazany adres złodziej dostawal kiedys 1000$ (całego na chodzie :mrgreen: ) Mysle , ze niewiele tu się zmieniło :cool:

Wiec cena części nie ma wielkiego znaczenia :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ceny zza zachodniej granicy juz sa czesto grubo nizsze od polskich ASO, to jeszcze jest z czego schodzic.

 

Tu raczej sprawdz czy aby napewno sa grubo niższe :mrgreen: Chyba informacje masz nieaktualne . Za dostarczenie kradzionego auta pod wskazany adres złodziej dostawal kiedys 1000$ (całego na chodzie :mrgreen: ) Mysle , ze niewiele tu się zmieniło :cool:

Wiec cena części nie ma wielkiego znaczenia :roll:

AK

 

Chyba jednak aż tak prosto się to nie przelicza. Może ja naiwny jestem, ale mając na szali z jednej strony perspektywę wpadki, odsiadki itp..., a z drugiej trochę tańsze niż obecnie oryginalne części, to chyba jednak większość wybierze to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido :!:Prawie żadna prywatna osoba z rozbitym zderzakiem czy silnikiem do remontu nie bierze pod uwage kradzieży innego auta , żeby naprawić swoje.Tylko szuka części i możliwości jak to najtaniej zrobić.I jezeli taka oferte znajdzie , nawet bardzo tania to nie bedzie pytała skad pochodza te częsci :!: Jak jej dodatkowo zaproponuja wymiane całych foteli np. z tapicerka skorzaną za jedyne 1000zł :mrgreen: to sie zgodzi i bedzie bardzo zadowolona.Kazy złodziej bierze pod uwage mozliwosc wpadki bo do odsiadki to daleka droga :mrgreen: Ceny cześci nie maja tu znaczenia bo czym wytłumaczysz fakt , że najwiecej kradna Fiatow a częsci przeciez są bardzo tanie no może by przestali je kraśc gdyby silniki , skrzynie itd darmo dawali.... :mrgreen: To oczywiście nie dotyczy osób z ubezpieczeniem ale jak pisalem wcześniej głownie złomow powypadkowych wycofanych z ruchu w innych krajach z ktorych co najprostrze po naprawie zostaja tylko dokumenty do rejestracji.To czy lusterko do for. bedzie kosztowalo 1000zł czy 499 nie ma związku z zapotrzebowaniem na drzwi , maski błotniki , silnki , skrzynie , wahacze itd...potrzebne do naprawy wraków przywiezionych na handel :mrgreen:

AK

ps.ciekawe kiedy ktos sie ocknie i wprowadzi zakaz sprowadzania złomu np. auto wycofane z ruchu w US czy CH nie ma prawa byc nigdy i nigdzie zarejestrowane :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

 

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu.

 

I tego się właśnie najbardziej obawiam.. :roll: do osób "dużych" to ja nie należę więc strachu przedemną też mieć nie będą :razz: chyba jakiegoś ochroniarza wynajmę :mrgreen:

 

Jak cie zatrzymaja to tak jak Pan Andrzek Koper napisal, bedzie musialobyc duze zapotrzebowanie na konkretne czesci na czarnym rynku. W takiej sytuacji grzecznie wysiadasz z samochodu i podajesz panom kluczyki a oni odjezdzaja. Ty wtedy dzwonisz na policje. Na ochroniarza tez szkoda kasy, bo po prostu szkoda zycia za samochod. Ochroniarza i Twojego. Tak wysadzili kiedys Kamila Durczoka z jego GTka, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale wiem, że nam się zrobił piękny off-top, godny tego forum :mrgreen:

 

Jaki off-top, jaki off-top. Temat watku: Czy kradna Subaru? Zwiazki:

1. Cugowski ma Subaru

2. Cugowskiemu byc moze ukradli Subaru

3. Jesli mu ukradli i wysadzili go z tego Subaru to jak to zrobili, tj. wysadzili, wytoczyli czy wylali - czyli co moze czekac Forumowiczow o podobnej tuszy i podobnym glosie (ew. z podobnymi okularami) i w jaki sposob moze nam to pomoc w zabezpieczeniu sie przed poodbna ewentualna sytuacja.

 

I gdzie Ty tu widzisz off-top :?: :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...