Jump to content

Czy kradną Subaru ???

rydzada
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie jak w temacie - jak na tle innych marek samochodów wygląda powodzenie Subaru u złodziei ? Konkretnie - Legacy roczniki 1999-2002.

• Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak Legacy to nie wiem, ale jak ubezpieczałem Forestera, składka AC wyszła mi baardzo niska. Na moje pytanie dlaczego tak tanio, dostałem odpowiedź, że ten model samochodu ma bardzo niską szkodowość. W ciągu 2-3 lat czytania tego forum, pamiętam tylko jeden przypadek utraty samochodu (Forestera) przez forumowicza.

ten model samochodu ma bardzo niską szkodowość.

A ja się dowiedziałem, że Impreza ma wysoką szkodowość.

Doliczyli mi zwyżkę.

pewnie sporo dzwonkow sie na to zlozylo :???:

mnie dmuchneli z za bramy wjazdowej forka wolnossacego :shock: plus wlam do domu

dwa dni pozniej dmuchneli kolejnego forka we wsi obok tym razem 2XT tak wiec pani od ubezpieczen cos slabo sprawdza :roll:

foresterow jest coraz wiecej wiec mysle ze kradziezy bedzie coraz wiecej.w rosji bardzo chetnie panie na zakupy tym jezdza.

Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu. Nie pomoze alarm (szkoda kasy), pies (szkoda psa), namierzanie gps (szkoda kasy). Jedyna skuteczna metoda na kradziez to dobre ubezpieczenie. Reszta tylko poprawia Ci samopoczucie do czasu kradziezy. Hough! :wink:

Oprócz wozu ukradzionego vertowi, pamiętam że też Leszek stracił WRX-a z US. Przez trzy lata siedzenie na forum nie pamiętam chyba innych przypadków.

A - w ubiegłym roku było coś na temat walniętego STI '06, też US.

Guest blue_eustoma
Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu. Nie pomoze alarm (szkoda kasy), pies (szkoda psa), namierzanie gps (szkoda kasy). Jedyna skuteczna metoda na kradziez to dobre ubezpieczenie. Reszta tylko poprawia Ci samopoczucie do czasu kradziezy. Hough! :wink:

Mądre słowa :!: :!: :!:

Dobrze założony antynapad jest skuteczny (z własnego doświadczenia).

I jak Ty się potem wytłumaczyłeś z niezrealizowanego zamówienia? Czy walnąłeś jakąś inną sztukę (bez antynapadu)?

:mrgreen:

Dobrze założony antynapad jest skuteczny (z własnego doświadczenia).

I jak Ty się potem wytłumaczyłeś z niezrealizowanego zamówienia? Czy walnąłeś jakąś inną sztukę (bez antynapadu)?

:mrgreen:

Ja nie nawalam.

Ale pracownicy są tacy jak rynek pozwala.