Skocz do zawartości

Czy kradną Subaru ???


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Legacy to nie wiem, ale jak ubezpieczałem Forestera, składka AC wyszła mi baardzo niska. Na moje pytanie dlaczego tak tanio, dostałem odpowiedź, że ten model samochodu ma bardzo niską szkodowość. W ciągu 2-3 lat czytania tego forum, pamiętam tylko jeden przypadek utraty samochodu (Forestera) przez forumowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dmuchneli z za bramy wjazdowej forka wolnossacego :shock: plus wlam do domu

 

dwa dni pozniej dmuchneli kolejnego forka we wsi obok tym razem 2XT tak wiec pani od ubezpieczen cos slabo sprawdza :roll:

foresterow jest coraz wiecej wiec mysle ze kradziezy bedzie coraz wiecej.w rosji bardzo chetnie panie na zakupy tym jezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

 

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu. Nie pomoze alarm (szkoda kasy), pies (szkoda psa), namierzanie gps (szkoda kasy). Jedyna skuteczna metoda na kradziez to dobre ubezpieczenie. Reszta tylko poprawia Ci samopoczucie do czasu kradziezy. Hough! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma
Trzeba dmuchać na zimne ;) ja już sobie założyłam alarm w garażu i wzmocniłam bramę ;)

 

Jesli bedzie zamowienie na Twoje auto ukradna Ci wtedy gdy nie bedziesz sie tego spodziewala jak wyskoczysz po karte parkingowa, a jak smutni panowie beda mieli pecha i skonczy im sie cierpliwosc po prostu Cie zatrzymaja i wysadza z samochodu. Nie pomoze alarm (szkoda kasy), pies (szkoda psa), namierzanie gps (szkoda kasy). Jedyna skuteczna metoda na kradziez to dobre ubezpieczenie. Reszta tylko poprawia Ci samopoczucie do czasu kradziezy. Hough! :wink:

Mądre słowa :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze założony antynapad jest skuteczny (z własnego doświadczenia).

 

I jak Ty się potem wytłumaczyłeś z niezrealizowanego zamówienia? Czy walnąłeś jakąś inną sztukę (bez antynapadu)?

 

:mrgreen:

Ja nie nawalam.

Ale pracownicy są tacy jak rynek pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...