Skocz do zawartości

Lanos 2.0 Boxer 150km - diesel opinie


Lanosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów,

Od jakiegoś czasu myślałem o swoim pierwszym Subaru i wybór padł na Imprezkę

szukałem benzyniaka 2.0 a (mam nadzieję) okazja trafiła się ale na silnik diesla 2.0

Jakie są wasze opinie o tych silnikach ( roczniki już poprawione 2010+ )

o resztę nie pytam bo już szukając Lanosa dowiedziałem się, że środek jest trochę jak w tanim dostawczaku a pomimo 150km na mega zryw nie ma co liczyć ,ale zakrętów to on się trzyma i świetnie się prowadzi :)

Byłbym wdzięczny za jakieś opinie na temat tego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sartek napisał:

Nie widziałem, nie wiem, strzelam, gdybam i zgaduję, ale tak trochę sam odpowiedziałeś sobie na pytanie ;)

Kto pytanie, nie błądzi...  znalazłem masę wpisów o benzyniakach, jest ich też większość na rynku wtórnym i one mają dobre opinie, cośtam znalazłem o dieslach ale niewiele, że wał pęka, że złe i ogólnie "bier pan benzyne" ale ok... pytanie pozostawiam z uwagi na małą ilość informacji jaką znalazłem.

może jednak ktoś kto widział, wie i nie strzela się wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam diesla nie miałem, ale wątków na forum jest na ich temat co nie miara, poniżej wklejam jeden, przykładowy. Raczej nie są pochlebne, łagodnie rzecz ujmując. Lektury Ci nie zabraknie, jeśli masz zapał do czytania tego wszystkiego ;)
PS. Ceny na Otomoto odzwierciedlają te niezbyt pochlebne opinie.

 

 

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklep SBD, więcej znajdziesz. Generalnie jakiś czas temu był tu taki jeden, znalazł Legacy, ładne w dieslu, wszyscy odradzalismy zakup, ale podobał się dziewczynie. A jak to mówią, szczęśliwa żona szczęśliwe małżeństwo. Kupił, pół roku później wał się ukręcił, czy tylko pękł, ale szukał już co tam można wsadzić do niego zamiast klekota. Nie chcesz się zrazić do marki to nie kupuj diesla. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lanosiak napisał:

Witam serdecznie forumowiczów,

Od jakiegoś czasu myślałem o swoim pierwszym Subaru i wybór padł na Imprezkę

szukałem benzyniaka 2.0 a (mam nadzieję) okazja trafiła się ale na silnik diesla 2.0

Jakie są wasze opinie o tych silnikach ( roczniki już poprawione 2010+ )

o resztę nie pytam bo już szukając Lanosa dowiedziałem się, że środek jest trochę jak w tanim dostawczaku a pomimo 150km na mega zryw nie ma co liczyć ,ale zakrętów to on się trzyma i świetnie się prowadzi :)

Byłbym wdzięczny za jakieś opinie na temat tego silnika

opinia jest jedna, cena z czegoś wynika, trup, złom, padaka, a koszty naprawy większe niż wartość samochodu. Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli szukasz w miarę dobrej Subaryny Imprezki to nigdy nie kieruj się niską ceną ;) Skoro wybrałeś generację GH to szukaj tylko i wyłącznie benzyna 2.0 150KM z gazem lub bez. Jeśli masz za mało funduszy na GH i Bocian nie chce Ci pożyczyć to zacznij się rozglądać za generacją GD sedan i też tylko 2.0 wolnossący lub 2.0 z turbo ale w kombi ;) Diesle sobie daruj i nie łudź się, że je poprawili, bo te poprawione też się psują tylko może dłużej na nim pojeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...