Skocz do zawartości

Łączniki stabilzatora przód forek??? Pomocy...


Kaszlak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie.

Whitelilne dotarły do mnie po miesiącu, w międzyczasie okazało się, że nie robią już nieregulowanych i wziąłem te z regulacją.

Oczywiście nic nie stuka, mam pytanie co może mi dać ta regulacja i czy warto się pobawić? pozdrowienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

D.Rutkowski, nie mam pojęcia, ale myślę, że da radę, poliuretan jest trwalszy od gum stosowanych w oryginałach. Być może kawałek taśmy teflonowej pomoże pomiędzy styk tworzywa z metalem. A jesteś pewien, że to łącznik stabilizatora a nie mocowanie stabilizatora do budy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox,...zostały posmarowane bez rozkręcania i zobaczymy. Te żółte gumki łatwo odchylić, możliwe, że pierwsza jazda w deszczu wszystko zmyje??

Nie wiem jak będzie z solą :shock:

Dzięki za poradę, ludzie pisali o plusach whiteline ale nigdy o potrzebie ich serwisowania w trakcie użytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox,...zostały posmarowane bez rozkręcania i zobaczymy. Te żółte gumki łatwo odchylić, możliwe, że pierwsza jazda w deszczu wszystko zmyje??

Nie wiem jak będzie z solą :shock:

Dzięki za poradę, ludzie pisali o plusach whiteline ale nigdy o potrzebie ich serwisowania w trakcie użytkowania...

 

niestety prawda jest taka że whitline nie popisał sie z tymi regulowanymi łącznikami, chyba kazdy ma z tym problem, jak nie skrzypia to sie same luzuja i stukaja :evil: stare były duzo lepsze i sam mam takie, i wbrew temu co mówi whitline zakładam dalej te stare mimo ze nie sa dedykowane, a i tak pasuja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...