Skocz do zawartości

Wakacje 2007


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ja tam się lansować nie lubię a jak już to jakoś tak samo wychodzi, wiesz mam wielkie zdjęcia poprzedniego właściciela mojego auta na boku samochodu, nie chciałbym się trochę nad jakimś jeziorkiem pobyczyć z piwkiem a wieczorkiem jakieś atrakcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś cos wie o fajnym domku do wynajecia nad jeziorem , najlepiej tam gdzie malo ludzi ? warunek - musi byc mozliwość przywiezienia psów.

 

A w jakiej części kraju miałoby być to jezioro?

 

Na Kaszubach takich miejsc jest sporo. Żeby nie być gołosłownym zadzwoniłam na pierwszy lepszy numer i zapytałam czy można przywozic psy. Pani odpowiedziała że jak najbardziej tylko, że akurat mają już do końca sierpnia zajęte wszystko ;) Myślę, że z terminem a nie z psami będzie problem.

Powodzenia! :grin:

 

a dzwoniłam tu http://www.stefania.kaszuby.info.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmitko , mnie interesuje warmińsko- mazurskie .

 

http://www.pieknagora.pl/index.php?page=oferta

 

Polecam te duże duże domki. Z psami nie ma tam problemu... no przynajmniej nie było w zeszłym roku.

Kończę tam co roku sezon żeglarski i nie narzekam. Tyle, że to ośrodek, a nie prywatny dom. Ale miejsce jest naprawde urokliwe.

 

PS. Nie polecam tamtejszej kuchni - lepiej zapakować sie do auta i zrobić sobie krótką wycieczkę do Giżycka. Albo zamówić np pizzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja jestem miedzy 24tym lipca a 5tym sierpnia na suwalszczyznie miedzy Gizyckiem a Oleckiem mniej wiecej wiec jak ktos w tej okolicy sie bedzie wczasowal to zapraszam na spota grillowego ;)

a moze jakas lodke na kilka dni z wegorzewa? ;)

 

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :cool:

 

Co to za antyk był w Poniedziałek w Jastrzębiej Górze w godzinach późnych popołudniowych z wielką świnią na klapie bagażnika ? Wjeżdzał do J.G. od Władysławowa. :idea:

 

GieTeka który stał zaparkowany w którejś miejscowości przed helem z prosiakami, niestety nie udało mi się zlokalizować jaka rej :???:

 

Mieszkałem w hotelu ze złotym forysiem z Łodzi :mrgreen: Niestety nie udało mi się dorwać właściciela... :roll:

 

Aż mi się niechce wymieniać ile subaraków mijałem w Trójmieście (głównie tam)

i na trasie Poznań-Trójmiasto :cool: Fajnie, że tak dużo tego jeździ, szkoda że tak mało prosiaków było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ponarzekaj sobie

Bo ja w ogóle nie mam urlopu :(

A 3/7 moich pracowników właśnie na urlop poszło, a w przyszłym tygodniu pójdą dalsze 2/7 :(

A ja w tym czasie muszę zamknąć 3 projekty i rozpracować 2 kolejne :(

A potem jeszcze kilka osób zwolnić i zrobić nową rekrutację... a potem to już chyba umrę :(

bu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...