Skocz do zawartości

Brak kontrolki rezerwy


damiano16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z kontrolka rezerwy ponieważ się nie swieci. Żarówka w liczniku w porządku, wymieniałem na nową. Zrobilem zdjecie poglądowe pompy na złomie z mojego modelu imprezy gc/gf. Gdzie moze być przyczyna? Ktoś pomoże? Będę bardzo wiedzieczny

20220329_164542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuba259 napisał:

Może to będzie zbyt banalne, ale ja też myślalem że w moim WRX nie działa. Jednak działa tylko zapala się jak wskazówka jest już na 0.

Udało mi się zejść do 2 litrów w baku. Schodzić jeszcze niżej? :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po dłuższym czasie wziąłem się spowrotem do roboty. Termistor kupilem na auto szrocie. Przedpodmianą próbowałem ustalić czy on dziala. Obydwa przy tej samej temperaturze maja ten sam opór, przy zmianie temperatury u obydwu wartości się zmieniają. Pomimo to wymieniłem go i chciałem zobaczyć na sucho bez wkładania pompy do baku czy dziala. Wł zapłon, ustawiam pływak na sam dół i nic się nie dzieje. Jak odpinam kostkę to zdarza się ze kontrolka się zapali na kilkadziesiąt sekund jak w załączonym wideo a czasem brak reakcji. Jak zapali się kontrolka i zapnę kostkę to ponownie po kilkudziesięciu sekundach gaśnie. Co dalej z tym fantem zrobić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...