Skocz do zawartości

Dotyczy nawigacji garmina ale w innym Japończyku - Honda


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że tu subaru techniczne ale może ktoś miał podobny problem w posiadanej Hondzie bo istnieją też inne auta niż Subaru w społeczności subarowej.

 

Od prawie 3 lat nie chce się fabryczna nawigacja w CR-V z 2017 zaktualizować i cały czas pokazuje wersję 3.45 pomimo ważności darmowych aktualizacji do października 2022. Spotkał się ktoś z podobnym problemem w swojej Hondzie ?

Próbowałem szukać informacji w necie jaka jest na rok 2022 wersja map dla Hondy ale nigdzie takiej informacji nie znalazłem.

Jedynie info że trzeba zainstalować garmina express , zalogować się i tam pokazuje czy jest aktualna czy nie . 

Po zalogowaniu pokazuje od 3 lata że jest aktualna w co nie wierzymy bo niektórych dróg nie pokazuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

Jedynie info że trzeba zainstalować garmina express , zalogować się i tam pokazuje czy jest aktualna czy nie . 

Po zalogowaniu pokazuje od 3 lata że jest aktualna w co nie wierzymy bo niektórych dróg nie pokazuje. 

zapewne garmin przestał wspierać twoją stację multimedialną. To samo miałem w kenwoodzie dnx4250bt . Imo jedyna opcja to kupić aktualne mapy na portalu aukcyjnym lub ściągnąć z neta- tak też uczyniłem z wyżej wymienionym kenwoodem i nowe mapki śmigają. Po włożeniu karty z nowymi mapkami w ustawieniach nawigacji garmina wybierasz mapy z karty a nie wbudowane i gra

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do ASO i zapytaj, czy jeszcze wychodzą aktualizacje Garmina do tej jednostki.
Ja mam co prawda civica z nowszą stacją, ale z forum civikowego wiem, że chłopaki miewali problemy z aktualizowaniem map i winne były pendrive'y. Czasami dopiero trzeci pendrive im zaskoczył, choć wszystkie miały podobną pojemność, ten sam system plików itd.

 

Problem może też dotyczyć wersji oprogramowania Connecta. Skoro masz Garmina 3.45, to oznaczałoby, że masz oprogramowanie Connecta w wersji RC8 i ona może nie widzieć dalszych aktualizacji map Garmina. Musiałbyś dopytać w ASO, czy na Twoją jednostkę wyszło nowsze oprogramowanie niż RC8. Aktualizacja całej stacji być może spowoduje, że będą dostępne nowsze wersje map Garmina, ale to tylko moja teoria.

Edytowane przez sartek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...