Jump to content

Jaki akumulator??

darkow
 Share

Recommended Posts

Najpierw dwie sprawy.

"Witam" zarezerwowane jest dla gospodarza, a tutaj jesteś gościem.

Od przywitania jest odpowiedni dział:

Dalej, potrzebujesz akumulator w obudowie B1 albo B0 nie D23, taki jak w linku który podałeś. Takiego szukaj. W zasadzie obojętne 60 czy 65. Wole mniejszej pojemności ale lepszej marki akumulator, jest szansa że pożyje dłużej. To generalnie temat rzeka, ale kup w prawidłowej obudowie, wtedy nie będziesz miał problemu go zamocować w komorze. Często jest wsadzony nieprawidłowy. Kup w sklepie stacjonarnym, poproś aby facet przy tobie go sprawdził testerem. Przez internet możesz kupić akumulator który rok leżał na regale i nikt go nie doładował w tym czasie. A odsyłać Ci się nie będzie chciało. Weź ten bardziej naładowany. Kupowałem w listopadzie Bannera 80Ah, wolałem kupić w lokalnym sklepie właśnie z powodu w/w.

Edited by ewemarkam

Jeśli samochód jeździ to czy 60 czy 65Ah nie ma dużego znaczenia,

jeśli jeździ mało km, i do tego sporo stoi to brać większy.

I jak wyżej raczej jakiś znanej marki.

Ja miałem przez 8 lat VARTA 72 lub 74 AH był OK.

Jak pojedziesz do dobrego punktu od akumulatorów to ci dobiorą i od razu zamontują, oraz pomierzą ładowanie.

Edited by artaa

Ja mam 65 4max czyli marka IC. Od 4 lat nie ma problemow. Raz wycyckalem go do 0 przez swiatelko pozostawione przez swieta. Czasem jest tak ze auto stoi 2-3 tygodnie i mimo mrozow wsiadam i odpalam. Polecam

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka