Jump to content

Apple CarPlay w subaru outback V

creaforma
 Share

Recommended Posts

Ktoś się orientuje jak jest z wymianą stacji infotainments w OBK na stację firmy Kenwood?  RADIO NAWIGACJA KENWOOD DMX7017DABS jest ponoć dedykowana pod subaru starsze wersje 2015-2018  i umożliwia korzystanie z apple carplay i android auto.

W ASO subaru Wrocław nic nie wiedzą w temacie. Pozdrawiam  

jeśli nie zależy Ci na wyglądzie to stacje typu Kenwood, JVC, Alpine, Sony to bardzo dobry wybór. 

W przypadku Outbacka i jesli masz Harman Kardon oraz chciałbyś go zachować to wypadałoby kupić poza radiem adapter iDatalink Maestro. Odpowiada on za wszyskie funkcje które masz akutalnie w radiu, a dodatkowo dogaduje się z oryginalnym wzmacniaczem Harman Kardon. 

Kolejną opcją jest pójściem w oryginał z polifta ale może wyjść troche drogo. 
do tej operacji potrzebowałbyś: Radio poliftowe, wzmacniacz HK poliftowy, PORT usb poliftowy, kierownica poliftowa lub zmiana rezystancji starej, panel klimatyzacji poliftowy, modul klimatyzacji poliftowy. W outbacku jest fajnie bo wszysko jest plug and play, nie ma potrzeby kombinowania z wiązkami itp itd. 

Dzięki za informację. Nie mam niestety Harman Kardon bo to auto to  bieda wersja z USA czyli wersja PREMIUM a nie LIMITED. Głośniki grają kiepsko:-)  Pozostaje chyba pierwsza opcja i wymiana głośników na lepsze. Nie wiem ja się dogada ta nowa stacja z kamerą cofania itd.

Kamil dobrze doradza.
Tak to wygląda -> https://www.ebay.com/itm/154785147081?fits=Year%3A2019|Model%3AOutback|Make%3ASubaru&epid=27037165893&hash=item2409e9e8c9:g:n-kAAOSwg7Bh2L~k

jak nie masz HK to będzie taniej.

Edited by lukikosa

• 1 month later...