Skocz do zawartości

keylessentry sunaru lagacy 2011


erys32

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, erys32 napisał:

witam mam problem z subbaru lagacy 2011 2,5 petrol szukam jego lokalizacji i niegdzie nie moge znalesc  szukalem z tylu i z przodu zdialem deske rozdzielcza i go nigdzie nie widze tyl caly przeszukany prosze o pomoc 

 

A może by tak: 

 

 

12 godzin temu, erys32 napisał:

witam mam problem z subbaru lagacy 2011 2,5 petrol szukam jego lokalizacji i niegdzie nie moge znalesc 

 

Może sprawdź tam, gdzie ostatnio parkowałeś? :ph34r:

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że szukam modułu Keyless w którym jest eprom 24c01 lub 02 muszę dodać klucz i usunąć stary inne auta są proste jak vagi czy mesie subba ru są rzadkie wiec mało tego jest  więc proszę o pomoc jak ktoś niema  nic ciekawego  do powiedzenia to niech nie pisze dzięki za wszystkiebrady

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To japończyk/anglik? 

W ogóle daj jakieś szczegóły o tej furze, skoro szukasz pomocy... Bo szczerze mówiąc rocznik i pojemność za wiele nie powiedzą komukolwiek, zwłaszcza jeśli to jest auto z japońskiego rynku, nie europejskiego. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to anglik Legacy 2011 2.5 proximity key problem jest taki że od 5 lat nie można go odpalić nie czyta klucza nie można zaprogramować zresetować tylko można odczytać  immo Pin ale już doszlem  biu jest do wymiany właśnie znalazłem eprom który jest od imm ktoś go zmasakrował  i nie mam kopi jego więc kupuje używkę z kluczem itp o postępach napisze

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam odpaliłem subaru po wstawieniu nowych  części okazało się że zapłon się załącza ale nie może przejść immo więc że stary z części skopiowałem 2 epromy at24c02 i at92c56 pierwszy jest z pinem do electroniki drugi obsługuje immo tka czerwi a skrzyneczka nad tachmanem  wygenerowałem Digital key i odpaliłem teraz czekam na czysty klucz do zapeogramowania napisze więcej na dniach bo dużo pracy i wracam po nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...