Jump to content

Dołożenie przeciwmgielnego do Crosstreka z USA MY21

HenryKruse
 Share

Recommended Posts

Hej,

Auto z USA to wiadomo, trzeba dołożyć tylne przeciwmgielne.

Tak sobie to wymyśliłem jak na schemacie - kto obczaja elektrykę, albo przynajmniej ten temat - proszę wypowiadajcie się.

I pojawiły się pytania:

1. W wersji EU który bezpiecznik jest wykorzystany [jaka wartość?] to może bym się podpiął pod niego [pewno jest wolny].

2. Czy podpięcie sterowania pod sygnał z pozycji nie spowoduje błędów?

3. Czy w wersji US jest instalacja, czy zachodzi konieczność przeciągnięcia swojej? Jeżeli nie - jaki przekrój przewodu?

Dzięki z info i fatygę.

:)

1643477332466.jpg

• Like 1

PIękny schemacik:)

wzorcowy:)
Moja sugestia, aby zamiast świateł pozycyjnych podłączyć sygnał od świateł przeciwmgielnych przednich. Wtedy będzie jak europa, czyli światło przeciwmgielne tylne włączy się jeśli włączone jest przeciwmgielne przednie. 
w samochodach z rynku USA nie ma poprowadzonej żadnej wiązki itp itd. 

OK,

Jednak chyba pozostawię na postojach. Mam starą Hondę HRV i tam jest to jest niepołączone i nie przypominam sobie, żebym przez 10 lat używał przodu i tyłu naraz zbyt często. Tu gdzie mieszkam to miasto i włączam często sam tył, żeby ktoś nie wjechał w du.. :P w tył. Przód wtedy jest bez sensu i pamiętam , że kiedyś, już dawno dostałem mandat za używanie przodu w mieście - to było w deszcz, a tył był wtedykonieczny. Ale dziękuję za sugestię.