Skocz do zawartości

Subaru Legacy IV 3.0 - rozkład masy


Benek96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nigdzie nie mogę znaleźć, może wiecie jaki jest rozkład masy w Subaru Legacy IV 3.0. Silnik duży, ciężki i przed przednią osią. Będzie bardzo podsterowny? 

Z góry dzieki za odp

Pozdrawiam 

Benek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Benek96 napisał:

Cześć. Nigdzie nie mogę znaleźć, może wiecie jaki jest rozkład masy w Subaru Legacy IV 3.0. Silnik duży, ciężki i przed przednią osią. Będzie bardzo podsterowny? 

Z góry dzieki za odp

Pozdrawiam 

Benek

Ryje przodem jak dzik w żołędzie

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Benek96 napisał:

Wiem że to nigdy nie był i nie będzie gokart ale czy rzeczywiście czuć tą masę np w porównaniu do silnika 2.0 czy 2.5?

 

Nie mam w sumie broszury do modelu EU, ale w przypadku modeli US różnica między GT  a 3.0R, oba z 5AT nie są duże - na poziomie ok 25kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Silnik i skrzynia jest przed przednią osią

 

Silnik i owszem, ale skrzynia to akurat nie;) Dzwon skrzyni jest tuż przy ścianie grodziowej. Praktycznie każde subaru jest podsterowne, trochę się to da zniwelować (tylne staby, rozpórki), ale akurat utwardzanie przodu stabami i rozpórkami to chyba podsterowność powiększy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, frisco napisał:

 

Silnik i owszem, ale skrzynia to akurat nie;) Dzwon skrzyni jest tuż przy ścianie grodziowej. Praktycznie każde subaru jest podsterowne, trochę się to da zniwelować (tylne staby, rozpórki), ale akurat utwardzanie przodu stabami i rozpórkami to chyba podsterowność powiększy....

 

Stabilizator zdecydowanie pogłębi skłonność do podsterowności/nadsterowności - w zależności od osi, na której jest założony. Rozpórka niekoniecznie, zwłaszcza jeśli jest elastyczna ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...