Jump to content

Sklep [strona internetowa] design

wild_pig
 Share

Recommended Posts

Witam,

uwaga co do strony internetowej sklepu. Czemu jest to zrobione tak nieprofesjonalnie. Strona wola co najmniej o pomoste do nieba - i nie mowie tutaj tylko o sklepie ale o calosci subaru.pl.

Uwagi:

- niepraktycznosc

- nieprzejrzystosc

- bledy logiczne na stronie (pokazuja sie podstrony w sklepie bez produktow)

- brak powiekszen zdjec niektorych produktow

Czym to jest spowodowane? Podobna filozofia jesli chodzie o wnetrze Subaru?;)

wild_pig, never ending story ...

I co z tego, że pierwszy kontakt z klientem? :-)

Widać jeśli Subaru w Polsce ma taki sam archaiczny serwis od 10 lat, nikomu na tym kliencie nie zależy :-)

A tak na poważnie, słyszałem że problem jest poważny.

Droga Dyrekcjo, do trzech razy sztuka :mrgreen: - chętnie pomogę.

b]PoliniTuning[/b], :mrgreen:

Nie, nie, ja nie pracuję w takiej firmie. :mrgreen: W tym momencie pewna firma realizuje dla mnie portal i robi to świetnie, stąd mogę puścić namiar. I to nie jakaś garażowa marka. :twisted:

z tego co wiem a wiem od samego padre ze subaru europa czeka na jedne, na cala europe wytyczne co do: CORPORATE IDENTITY i dlatego taki balagan i miszmasz dizajnerski

padre zdaje sobie z tego sprawe tyle ze wydawac kase na profi strone poczym zmieniac za chwile...jakas logika w tym jest.

Juz nie raz ten temat byl poruszany przy roznych okazjach. Skoro nie ma nowej atrakcyjnej strony to jakis powod musi byc. Mam nadzieje. Bo ja bym sie wstydzil tej archaicznej stroneczki. O dziwo w "rankingu" Wysokich Obrotow ta strona wypadla niezle i ja nawet chwalili :!:

Fajnie jakby na stronce tak jak jest w niemieckiej wersji dawali specyfikacje starszych modeli - ot taki rys historyczny;)

A co do tych gwiazdek: moze oni w tym rankingu samochody oceniali - wtedy rzeczywiscie zgadzam sie:D