Skocz do zawartości

Plejady - kilka pytań (trasa szosowa)


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pani Joanno, ja też mam pytanie co do konkurencji dodatkowych. Przykład strzelania z Łuku jest bardzo dobry. Ja przyjechałem na miejsce strzelania za Az, bo startowałem z nr 52. Niestety strzelać z łuku nie strzelaliśmy bo konkurencja została odwołana, ponieważ zerwał się wiatr, zaczeła się burza. Tak jak Az napisał, sędziego od Łuku wyrwaliśmy podczas posiłku w Jadłodajni Tatarskiej. Pan coś wpisał do książki drogowej. Ja się spytałem, rozumiem że próba jest anulowana, tak samo jak ta próba szutrowa z pachołkami w miasteczku. Pan odpowiedział że tak, no to poszliśmy jeszcze na cmentarz i pojechaliśmy dalej. Kolejne ale co do Miasteczka Ruchu Drogowego, próba może i była by fajna, ale po pierwsze szkoda samochodu przez te wycięte płaty asfaltu, a druga kwestia do bezpieczeństwo organizatorów, na jednym z łuków pan sobie stał z miotłą i zamiatał dziwnie się na mnie patrząc. Co do Golfa, to też tak troche dziwnie, jak przyjechałem na to strzelanie tojakiś pan biegał z tą miarką i coś mierzył. Nie usłyszałem na początku że to ma być jak najbliżej dołka, a wydawało mi się że to ma być jak najdalej. Efekt 2 strzały zmarnowane na dalekie udeżenia 3/4 chorągiewka. Za 3 strzeliłem ~4m od 1 chorągiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjechałem na miejsce strzelania za Az, bo startowałem z nr 52. Niestety strzelać z łuku nie strzelaliśmy bo konkurencja została odwołana, ponieważ zerwał się wiatr, zaczeła się burza. T

 

Jako ciekawostkę powiem Ci, że - jadąc z numerem 66 - dotarłem na miejsce po burzy i braliśmy udział w tej próbie. "Człowiek od wyników" tym razem został wyciągnięty z restauracji i siedział w forku organizatorów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko: Mistrzem Plejad na trasie TURBO szosowej został Azrael (napisałem mu SMS z gratulacjami :wink: ) i wyniki, dla których współczynnik fajnych,ale nie "szosowych" prób w ogólnym wyniku jest .....ładnie pisząc nieelegancki ...Szkoda,że SIP zabił wśród wielu, to o co przez tyle lat walczyli ludzie z marketingu SUBARU :evil:

 

Azrael i Beben WRC...jeszcze raz gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się za samą wolę walki dzbanek należał.

za wole walki to chyba kładli na Powiązkach :!: Byłeś lepszy i koniec. Za rok powalczymy...ale chyba już nie na Plejadach :neutral: :evil:

 

Paweł, nie opowiadaj głupot :!: , pojedziemy na Plejady 2008 choćby dla samej zabawy, nieprawdaż :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się za samą wolę walki dzbanek należał.

za wole walki to chyba kładli na Powiązkach :!: Byłeś lepszy i koniec. Za rok powalczymy...ale chyba już nie na Plejadach :neutral: :evil:

 

Paweł, nie opowiadaj głupot :!: , pojedziemy na Plejady 2008 choćby dla samej zabawy, nieprawdaż :?: :wink:

Źle napisałem. Jeżeli charakter Trasy Szosowej będzie w przyszłym roku w podobnej formie do tegorocznego powalczymy w domkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się za samą wolę walki dzbanek należał.

za wole walki to chyba kładli na Powiązkach :!: Byłeś lepszy i koniec. Za rok powalczymy...ale chyba już nie na Plejadach :neutral: :evil:

 

Paweł, nie opowiadaj głupot :!: , pojedziemy na Plejady 2008 choćby dla samej zabawy, nieprawdaż :?: :wink:

Źle napisałem. Jeżeli charakter Trasy Szosowej będzie w przyszłym roku w podobnej formie do tegorocznego powalczymy w domkach :mrgreen:

 

Jak w domkach to mam szanse na niezły wynik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się za samą wolę walki dzbanek należał.

za wole walki to chyba kładli na Powiązkach :!: Byłeś lepszy i koniec. Za rok powalczymy...ale chyba już nie na Plejadach :neutral: :evil:

 

ALEX Mistrzu nie wymiękaj ! Nie pozwól aby CI co chcą się pozbyć ścigantów z Plejad wygrali ! :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...