Skocz do zawartości

porada:.....................


sebekcafe

Rekomendowane odpowiedzi

to panowie mam jechac do zwyklego serwisu czy nie?bo widze ze tu sa jakies przerobki proponowane ale mysle ze nie w serwisie?czyli moj zapalony check moze byc przez wgranie tej nowej mapy?i to nie sada padla?bo juz nie wiem....macie namiary na kogos co ogarnie to najlepiej okolice krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze walkuje temat ale wychodze sobie dzis z domu.startuje wrx-a a tu check sie nie pali?przciezam oczy jezdze i jest lepiej.tylko przy duzych obrotach jak puszczam pedal gazu jest dziwne szarpniecie?nie wiem co jest z tym autem ale chyba nie ma tragedi jak ktos mi poradzi gdzie wstywic do kogos co sie zna auto to z gory dzieki okolice krakowa katowic?ogolnie od strony cieszyna....ps.jak nie urok to.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze walkuje temat ale wychodze sobie dzis z domu.startuje wrx-a a tu check sie nie pali?

 

Jak raz się zapalił, to i jeszcze nie raz się zapali, dopóki nie usuniesz problemu. Miej też świadomość, że tego typu błędy są kasowane przez pięciokrotne zapalenie i zgaszenie silnika (normalnie, z kluczyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...