Jump to content

Dyfuzor tył - dwie końcówki wydechu

EduardoXV

Recommended Posts

8 minut temu, EduardoXV napisał:

Orientuje się ktoś gdzie można kupić  , lub może montował u siebie taki oto dyfuzor aby można było zamontować tłumik z dwiema końcówkami ? 

wejdz pod auto ( tylni zderzak) a zobaczysz że ten "dyfuzor" jest częścią zderzaka - to nie jest dokładane. Żeby zrobić coś takiego jak na zdjęciu wyżej musisz wyciąć w zderzaku otwory na rury wydechowe a otwory "obłożyć" tymi czarnymi plastikami które są wokół rur wydechowych. W sumie całkiem ciekawe to wygląda 

1 minutę temu, Karas napisał:

wejdz pod auto ( tylni zderzak) a zobaczysz że ten "dyfuzor" jest częścią zderzaka - to nie jest dokładane. Żeby zrobić coś takiego jak na zdjęciu wyżej musisz wyciąć w zderzaku otwory na rury wydechowe a otwory "obłożyć" tymi czarnymi plastikami które są wokół rur wydechowych. W sumie całkiem ciekawe to wygląda 

ahaa , wiesz gdzie kupić takie czarne nakładki ? 

• 3 weeks later...

Witam! ja nie miałem możliwości wymiany nakładki dyfuzora w Imprezie, byłem w renomowanej firmie sportowej w Siemianowicach tak wydziwiali, że pojechałem do sprawdzonego zakładu dobrali tłumiki poprawiające brzmienie ciche i wycięli otwór w zderzaku. Jestem zadowolony.

1612438673611.jpg

• Upvote 1