Skocz do zawartości

Dlatego kocham Subaru


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Mustangi się nie napędzają na 4 łapy.
Ale mają 1500 koni ? :mrgreen:

yyy... 1500? :shock:

Ta kobieta ma podobno więcej jaj niż wielu znanych jej samców

 

no i nie zjem śniadania... :mrgreen:

 

ps. większe jaja jeszcze bym przeżył, miriam :mrgreen:

Oj, a Ty wszystko musisz tak dosłownie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konkurecnji są jeszcze Evcie, bo Mustangi się nie napędzają na 4 łapy.

 

Polecam Bentleya.

 

Zalety - permanent AWD, sześć litrów pod machą (długą :twisted: ), styl i klasa, dobra jakość montażu, kop jak diabli.

 

Wada - Paris Hilton ma Continentala GT :mrgreen:

 

większe jaja jeszcze bym przeżył,

 

Twardziel :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już troszkę wypaliłeś poza zakres moich zdolności finansowych

Się nie przyznawaj, bo Kawiory przestaną Cię znać ;-) - lepsze alibi dla niekupowania Bentleya to ta Paris...

 

A ad rem - ja tam wcale nie kocham Subaru (zwłaszcza latem). Yarek z czterema osobami na pokładzie wczoraj spalił mi niecałe siedem litrów na sto, a nie jechało mi się wcale wolniej, niż jakimś tam Szuwaru :cool:

 

Co nie zmienia faktu, że pewnie i tak go kiedyś zmienię na Forestera turbo, jak mi Raju jakiegoś fajnego upatrzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już troszkę wypaliłeś poza zakres moich zdolności finansowych

Się nie przyznawaj, bo Kawiory przestaną Cię znać ;-) - lepsze alibi dla niekupowania Bentleya to ta Paris...

Nie wiem czy awersja do Paris nie jest bardziej dyskwalifikująca :twisted::mrgreen:

Zreszto i tak mie kawiory nie znajo ;)

A ad rem - ja tam wcale nie kocham Subaru (zwłaszcza latem). Yarek z czterema osobami na pokładzie wczoraj spalił mi niecałe siedem litrów na sto, a nie jechało mi się wcale wolniej, niż jakimś tam Szuwaru :cool:

Ale opowiadasz :roll:

Ja swoim Subaru osiągnęłam w ostatnim tygoniu spalanie 16/100 i na pewno jechało mi się wolniej niż jakimś tam Yarkiem :mrgreen::twisted:

 

WRC fan, dobrze prawisz, jeszcze mnie łączy uwielbienie dla Cage'a :mrgreen:

A Angelina oryginalnie jest brunetką. Żeby WRGoogle fan tego nie wiedział? :twisted:

 

Ivanek, ta od Mattel to chyba była. Ja jestem wesja limitowana na centralną Europę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ad rem - ja tam wcale nie kocham Subaru (zwłaszcza latem). Yarek z czterema osobami na pokładzie wczoraj spalił mi niecałe siedem litrów na sto, a nie jechało mi się wcale wolniej, niż jakimś tam Szuwaru

A ja kocham, bo mam klimę a w przeliczeniu na złotówki pali mi tyle samo co Twój minidupowóz. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy mają takie fajne forum

Przepraszam bardzo, czyli jak nie jestem uzytkownikiem Subaru, znaczy że mam się usunąc z forumowni :?: :mrgreen:

 

Użytkownicy mają takie fajne forum

Przepraszam bardzo, czyli jak nie jestem uzytkownikiem Subaru, znaczy że mam się usunąc z forumowni :?: :mrgreen:

W razie czego wyniesiemy się razem, bo ja jestem użytkowniczką ;)

 

Wszystko tak dosłownie musicie brać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu :wink: - jako że muzyka jest moją trzecią miłością , a z drugiej strony wiadomo że faceci to przede wszystkim wzrokowcy :mrgreen: dobrą odpowiedzią jest kawałek Myslovitz z bardzo dobrego albumu "Miłość w czasach popkultury" - ".......Najchętniej zamknąłbym Cię w klatce - bo kocham na Ciebie patrzeć - naprawdę na dużo mnie stać...." ... że już o jeździe nie wspomnę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaaaaaaaaaa - odkrylem wczoraj wracajac z plejad kolejne mozliwosci subaru - wyprzedzenie [wscieklej baby co mnie zablokowala na rondzie w wyszkowie przed mostem] w miejscu zgola niemozliwym zara za mostem a przed rozjazdem w lewo - sam nie wiem jak tego dokonalem -dlatego kocham subaru

A tych co nie maja jeszcze subaru a co sa na tym forum - to darze wielka sympatia i zycze im tego zakupu com go zrealizowal w lutym - badzie na tym forum - bez was jest smutno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...