Skocz do zawartości

#kąt skrętu #kamera cyfrowa


RAFAŁ B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, może ktoś ma jakąś wiedzę jaki jest sposób bez komputera aby ustawić horyzontalne położenie zwijki kąta skrętu w tribece bo jak już kiedyś pisałem porwałem się z motyka na ksiezyc i postanowiłem przerobić model USA na eu,wszystko po jakoś idzie do przodu,pacjent przeżył, jezdzi skręca i hamuje tylko nie mogę ustawić kąta skrętu,komputerem nie mogę się połączyć z systemem can,więc nie mogę wejść w resztę ustawień,ogólna diagnostykę robi i pokazuje na kąt skrętu ze za wysoka wartość,myślałem że popsułem zwijki wiec podłożyłem druga i to samo,wartość pokazuje -720,prócz ikony na zegarach kontroli trakcji i braku tempomatu więcej nic nie ma,z autem nic sie nie dzieje,nie wariuje ,pokazuje blad 0071,czyli czujnik kąta skrętu,prócz tej zwijki w kierownicy jest coś jeszcze co mogłem pominąć?,interfejs do diagnostyki to autoXscan RS 900 PRO,

I drugie o co chciałem zapytać to czy może ktos się orientuję gdzie jest lokalizacja modułu kamery cofania,oryginalnej z tego modelu bo chce ja dołożyć a nie bardzo znam lokalizację tego urządzenia. 

Dzięki za wszelkie info i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...