Jump to content

Subaru Impreza - szybkie pytanie

Vercy

Recommended Posts

W dniu 18.11.2021 o 19:36, 133699 napisał:

Totalnie nie precyzyjne pytanie. Nie wiadomo czy mówisz o GC, GD czy GH, każde wymaga innych rzeczy i silników. 

GD polift i GH

6 minut temu, Vercy napisał:

GD polift i GH

Tera to ta B)

No to tak. EU GD 

Bug i Blob wchodzi każdy 2.5 NA bez AVLS 

Hawk miał AVLS bodajże na wydechu i tu sprawa się komplikuje, bo EU wiązka niema wyjścia do nich. 

GH nie mam wiedzy, na pewno ma zmienną fazę, nie wiem jak tam ecu pasuje 

Pacjent WRX Hawk Wagon. Szybkie pytanie. Czy tylne wahacze poprzeczne te do których montuje się stabilizator, powinny być wygięte w banan?

Prawy do dołu a lewy do góry, jeden bardziej a drugi mniej? Haha mam WRXa dwa lata i nigdy tego wcześniej nie widziałem haha co tu się dzieje? :D

photo_2021-11-27_22-04-53.thumb.jpg.6d5f00b2937012aa7eddfcd12283f3cb.jpg

photo_2021-11-27_22-05-11.thumb.jpg.223f3f2e313b056ddff9266c549b576d.jpg

15 godzin temu, Alkanick napisał:

Pacjent WRX Hawk Wagon. Szybkie pytanie. Czy tylne wahacze poprzeczne te do których montuje się stabilizator, powinny być wygięte w banan?

Prawy do dołu a lewy do góry, jeden bardziej a drugi mniej? Haha mam WRXa dwa lata i nigdy tego wcześniej nie widziałem haha co tu się dzieje? :D

Moim zdaniem nie powinny być wygięte.
Zamawiając wahacze tylne do stabilizatora do Imprezy GC Meaneye, jeden przyszedł od GT a drugi od Hawka. Oba miały te same wymiary i oba były proste a nie wygięte

5 godzin temu, Elvisiak napisał:

Moim zdaniem nie powinny być wygięte.
Zamawiając wahacze tylne do stabilizatora do Imprezy GC Meaneye, jeden przyszedł od GT a drugi od Hawka. Oba miały te same wymiary i oba były proste a nie wygięte

Na 100% nie powinny takie być :D Mam swoją teorię co do tego ale to mało ważne. Szukam całego nowego zawieszenia tył do Hawka aktualnie, a jak nie dostanę to wymięnie tylko te "bananki" :D

Edited by Alkanick