Skocz do zawartości

Chojnicki Zlot Samochodów Terenowych-zapraszamy FORESTERY!!!


Irek Korycki

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Organizatorzy trasy terenowej Zlotu Plejad 2006 (Kaszuby) zapraszają wszyskich użytkowników Foresterów do wzięcia udziału w X Chojnickim Zlocie Samochodów Terenowych. Trasa turystyczna tegorocznego zlotu będzie tak skonfigurowana, że pozwala na udział nowych samochodów czteronapędowych bez obawy o ich jakiekolwiek uszkodzenie. Konkurencje na tej trasie będą odbywały się głównie bez użycia pojazdów a szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.zlotchojnice.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ŻADEN seryjny samochód nie nadaje sie do off-roadowych tras. Przedewszystkim chodzi o opony. Ten foryś o którym mówie był na szosowych gumach i dojechał tylko tyle ile miał rozpędu ze startu który był z góry na dół. Szacunek dla kierownika że odważnie próbował i nie pękał. Druga sprawa, to taka że jeszcze nie widziałem forestera którego by ktoś do tego typu startów przygotowywał. I to tyle rozwinięcia :razz: Na kompie gdzieś mam fotke tego forysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą przeprawówką to bez przesady. Była to słupko-landia w dużym błocie. Robiło się 3 okrążenia na czas, na różnie ułożonej trasie, przed wyjazdem w teren, gdzie już standardowo zbierało sie pieczątki. Tam już go nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Irku,

dziękuję, że nas Pan zaprasza.

Termin mi pasuje, okolica bardzo przyjemna, więc wyślę zgłoszenie.

pozdrawiam :grin:

 

PS.

Tylko prosze zadbać, żeby na tej trasie turystycznej też była odrobina emocji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą przeprawówką to bez przesady. Była to słupko-landia w dużym błocie. Robiło się 3 okrążenia na czas, na różnie ułożonej trasie, przed wyjazdem w teren, gdzie już standardowo zbierało sie pieczątki. Tam już go nie spotkałem.

 

To ciekawe, że nas nie spotkałeś. Może nie dojechałeś do mety ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Irku,

dziękuję, że nas Pan zaprasza.

Termin mi pasuje, okolica bardzo przyjemna, więc wyślę zgłoszenie.

pozdrawiam :grin:

 

PS.

Tylko prosze zadbać, żeby na tej trasie turystycznej też była odrobina emocji :wink:

Popieram w 100% !

 

 

Już jesteśmy na liście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał na dwóch odcinkach specjalnych wystarczyło

Może kolega nie przejechał żadnego, bo niektórym po I odcinku szczęki opadły że Forester dał radę a niektóre rasowe terenówki poległy.

 

Przedewszystkim chodzi o opony. Ten foryś o którym mówie był na szosowych gumach i dojechał tylko tyle ile miał rozpędu ze startu który był z góry na dół.

Kolego, chyba nie był obecny, albo patrzył w inna stronę.

Z rozpędu można było dojechać do rowu przed drogą albo wczesniej utopic się w dołku jak biały Patrol przedemną.

 

W pierwszym przejeździe dojechałem do mety (omijając bramkę z większym błotem i podjazd), na podjeździe pod laskiem nawet niektóre Patrole nie dały rady.

 

Drugi był znacznie prostrzy i bez problemu mozna było przejść, tylko po ciemku pomyliłem trasę (został słupek od poprzedniej trasy za tym dużym błotem) no i było pływanie i tu zabrakło opon.

Patrząc na niektóre "rasowe" terenówki to i tak moje opony były super, bo miały bierznik. :lol:

Ta trasa była na zeszłorocznych Plejadach, tylko bez takiej ilości błota.

 

Robiło się 3 okrążenia na czas, na różnie ułożonej trasie

Jakie 3 okrążenia? 2 przejazdy, drugi po skróconej trasie.

 

przed wyjazdem w teren, gdzie już standardowo zbierało sie pieczątki. Tam już go nie spotkałem.

Może kolega nie przejechał lasu, bo ja dojechałem do mety (wysłać zdjęcia z wyciagania Mercedesa G?) Tu są wyniki i jakos te pieczątki przybiłem: http://rajdy.korycki.pl/wyniki/kaszubyn ... esult.html Nawet nie byliśmy ostatni.

nie obyło się bez pomocy Unimoga w Somoninie, ale inni też tam stanęli i sami nie mogli wyjechać :sad:

 

Zabawa była super :wink:

 

Jak sie uda to następnym razem pojadę terenowym, żeby potem nie było takich postów i dziwnych komentarzy.

 

Irku, dzięki za polecenie Kaszub Nocą i stawiamy sie w Chojnicach.

 

Popieram tą odrobinę emocji na turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na mecie ale na trasie was nie widziałem, ciemno było :P Nie wiem dlaczego się tak oburzasz :wink: Nie 2 przejazdy tylko 3 przejazdy przed wjazdem do lasu. 1 na trasie przed Stolemem (tam gdzie zawsze). Po mecie STOP jechało sie od razu na drugi przejazd przygotowany dlatego że trasa leśna była krótsza. I trzeci przejazd ponownie trasą pierwszą tylko już trochę zmienioną. Przed waszym wyruszeniem na trzeci przejazd nawet stałem przy szybie od strony pilotki i wam machałem :smile: Opadniętych szczęk widzów nie widziałem :wink:

Szkoda że tego nie zacytowałeś :

Szacunek dla kierownika że odważnie próbował i nie pękał.

A to w takim razie wasz Foryś(gratulacje) :

forys

 

Przy zakopanym mercedesie też was nie widziałem, ale mało sie rozglądałem, bo rolnik wyskoczył na nas, że na polu mu stanelismy :roll:

Nie chciałem nikogo urazić i przyznaje się że myślałem że wymiękliście :cool:

Pozdrawiam i gratuluje dojechania bo to w końcu najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 2 przejazdy tylko 3 przejazdy przed wjazdem do lasu.

Przepraszam, masz rację, były 3 przejazdy. Nie wjechalismy na to pole, bo juz było zbyt zaorane.

 

Oburzyłem sie, bo pierwsza twoja wypowieź sugerowały że nie dalismy rady i to była pomyłka. Napisałeś trochę nieprawdy o naszym przejeździe, ale zapomnijmy o tym.

 

Szacunek dla kierownika że odważnie próbował i nie pękał.

dziękuje , umkneło w całości wypowiedzi :oops:

Dziekujemy także za podzrowienia na starcie.

 

Na zdjęciu to nasz foryś, a w załączniku zdjęcie z Wychechowa (oczywiscie nie nawet nie próbowalismy atakować tej rzeczki :mrgreen: )

 

Wszytko OK, przepraszam jeżeli za ostro odpisałem. Do zobaczenia w Chojnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS - Irek podawał wyżej linka do szczegółów - www.zlotchojnice.pl

 

nawet stałem przy szybie od strony pilotki i wam machałem Opadniętych szczęk widzów nie widziałem

Przed startem niewiele się widzi :) ale niniejszym odpozdrawiam :D

 

Pozdrawiam i gratuluje dojechania bo to w końcu najważniejsze
Dziękujemy :D O to, to właśnie... mimo komentarzy typu "jak chcecie nim jechać to lepiej od razu mi go dajcie za darmo :shock: "

Trzeba jednak przyznać, że to IREK nas najmocniej dopingował i te niezpomniane wrażenia zawdzięczamy przede wszystkim jemu.

 

Tym razem na pewno też będzie świetna zabawa, tylko trasa bardziej odpowiednia dla Forysia :mrgreen:

 

A to jedno z moich ulubionych zdjęć z rajdu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę prawdopodobnie w okolicy w tym czasie więc zapewne wpadnę pokibicować , bo justyną nie da rady

 

Trasę zeszłorocznych plejad spokojnie zrobisz justyną - może z wyjątkiem odcinków specjalnych. Lajcik totalny, jedyny samochod, który zarył, to zabłądził i zjechał z wytyczonej trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Justy - lekko przerobiony :wink: na zlocie będzie, z ... moją córką za kierownicą.

Jeśli masz ochotę wystartować swoją Justyną to DAWAJ!!!

Zaproszenie kierowałem do Foresterów, ale jak ktoś czuje, że jego Fiat 126p pragnie terenu to nie ma sprawy też może startować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...