Jump to content

Pytanie o serwis na Zlocie Plejad. Pilne!

kosmitka
 Share

Recommended Posts

Ponieważ SIP juz dziś nie pracuje :evil: może ktoś z Forum potrafi mi odpowiedzieć na te pytania lub przekazać kontakt do kogoś kto może mi pomóc:

Czy w piątek (15.06) będzie istniała możliwość założenia osłon na Forestera (własnych, przywiezionych) w serwisie na miejscu zlotu? Ile to może kosztować?

z góry dziękuję za pomoc :smile:

Możliwość zamontowania będzie na pewno, bo będzie TIR serwisowy SPRT. Co do odpłatności to prawdopodobnie za darmo.

Za darmo robocizna.

Ciekawe czy Leszek K. będzie ? Czy sie wykuruje do tego czasu ?

Dziękuję za odpowiedzi.

Na szczeście do wieczora udało się jednak znaleźć w Trójmieście normalnego mechanika, który chce zarobić i może jescze dziś uda się założyć te osłony.

Gdyby się jednak nie udało, to dobrze wiedzieć, że można to będzie zrobić przed startem.

aflinta - :oops: faktycznie dwa razy zadałam to samo pytanie z obawy, że utonie w wątku o zlocie.

Proszę o zamknięcie bądź usunięcie tego tematu.

Hehe, montaż to pestka w porównaniu do produkcji "kawałka blachy". Dobrze, że nie jadę na Plejady bo musiałbym jechać bez osłony pod silnik pomimo iż zamówiłem ją w kwietniu. Niby czasy lepsze, ale chwilami z prostej rzeczy robi się taki cyrk.

że TA osłona na 100% jest od TEGO modelu Forestera to trezba było kombinować i docinać

No skąd ja to znam ?? Pewnie dostałaś do Turbo zamiast wolnossącego (nie wiem jaki masz)

Ja od Korneckiego dostałem do turbo i wymiana trwa już ponad miesiąc... :/

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...