Skocz do zawartości

Pytanie o serwis na Zlocie Plejad. Pilne!


kosmitka

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ SIP juz dziś nie pracuje :evil: może ktoś z Forum potrafi mi odpowiedzieć na te pytania lub przekazać kontakt do kogoś kto może mi pomóc:

 

Czy w piątek (15.06) będzie istniała możliwość założenia osłon na Forestera (własnych, przywiezionych) w serwisie na miejscu zlotu? Ile to może kosztować?

 

z góry dziękuję za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Na szczeście do wieczora udało się jednak znaleźć w Trójmieście normalnego mechanika, który chce zarobić i może jescze dziś uda się założyć te osłony.

Gdyby się jednak nie udało, to dobrze wiedzieć, że można to będzie zrobić przed startem.

 

aflinta - :oops: faktycznie dwa razy zadałam to samo pytanie z obawy, że utonie w wątku o zlocie.

 

Proszę o zamknięcie bądź usunięcie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, montaż to pestka w porównaniu do produkcji "kawałka blachy". Dobrze, że nie jadę na Plejady bo musiałbym jechać bez osłony pod silnik pomimo iż zamówiłem ją w kwietniu. Niby czasy lepsze, ale chwilami z prostej rzeczy robi się taki cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że TA osłona na 100% jest od TEGO modelu Forestera to trezba było kombinować i docinać

 

No skąd ja to znam ?? Pewnie dostałaś do Turbo zamiast wolnossącego (nie wiem jaki masz)

Ja od Korneckiego dostałem do turbo i wymiana trwa już ponad miesiąc... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...