Jump to content

Forester MY08

Bluetooth
 Share

Recommended Posts

Witam,

Ponieważ zbliża się koniec roku, uprzejmie zapytuję Szanowną Kapitułę w zakresie Forestera MY'08:

1. Czy to prawda, że MY'08 nie będzie miał samopoziomującego się zawieszenia z tyłu? (wyczytałem takie coś w Necie, być może to plotka i być może dotyczy tylko wersji US?).

2. Czy skrzynia AT nadal będzie 4-biegowa czy może jest szansa na przeszczep E5-AT z Legacy?

3. Kiedy będą oficjalnie dostępne specyfikacje MY'08?

2. Czy skrzynia AT nadal będzie 4-biegowa czy może jest szansa na przeszczep E5-AT z Legacy?

AT 5 biegów w Legacy występuje tylko w modelu H6 3.0

2.0 Legacy posiada na wyposażeniu opcjonalnym skrzynię sport - shift 4 - biegową.

AT 5 biegów w Legacy występuje tylko w modelu H6 3.0

2.0 Legacy posiada na wyposażeniu opcjonalnym skrzynię sport - shift 4 - biegową.

No właśnie. Ja na dzisiaj jeżdżę H6/AT. Ostatnio kusi mnie żeby przy zmianie samochodu spróbować Forestera, tylko mam duże obawy co do skrzyni AT w nim stosowanej. O ile opinie (w tym moja własna) o E5-AT sa bardzo dobre, zwłaszcza o wersji 07MY, to o E4-AT generalnie nie mówią najlepiej.

Zastanawia mnie np. z czego wynika zastosowanie tylko 4 biegów? Czy jest to wynikiem praktycznego ograniczenia prędkości max Forestera do ok 200/h i w związku z tym mozliwości rozłozenia zakresu 0-200 na 4 biegi? Czy różnica 7,6(AT) względem 6,0(MT) do setki wynika z długiej jedynki i w efekcie mułowatych pierwszych kilkudziesięciu metrów? No i kluczowe pytanie - jak to będzie wyglądało w 08MY?

• Dyrekcja SIP

Dzień dobry.

Forester MY 08 w żadnym istotnym aspekcie nie będzie się różnił od aktulanej wersji.

Ani optycznie, ani technicznie.

Pozdrowienia

Forester MY 08 w żadnym istotnym aspekcie nie będzie się różnił od aktulanej wersji.

Witam, dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie pomocnicze - czy będzie u nas oferowana wersja sports, taka jak w USA, z siatkowym grillem i zderzakiem STI?

HINT: jest ładna :)

Ale chyba cała sprawa w zderzaku "STI" (cokolwiek to znaczy). Sam grill siatkowy w MY07 nie daje takiego efektu.

Bluetooth!

CO zmienia zderzak?

A dokładniej; kształt zderzaka?

Czy ten samochód jeździ lepiej? Mniej się psuje? Jest bardziej ekonomiczny? Jest ładniejszy...?

Pytam o to, zainspirowany dyskusją w wątku "wieśtjuninkowym".

Zjechane tam zostało chłopię tuningujące swojego WRXa w stylu mu odpowiadającym. Jednym z głównych argumentów przeciwko "czterorurce" z tyłu, było stwierdzenie, że "w Subaru chodzi o to jak jeździ" (no bo o gustach się przecież nie dyskutuje).

No to o co chodzi z tym zderzakiem?

Wiesz Gal, podoba mi się, i tyle. Jakaś taka ta sport - morda sympatyczniejsza jest niż obecny "lord vader". Może bardziej przypomina modele z lat 2004? Fajne były...

OK.

To jest wytłumaczenie z którym się zgadzam.

Ale, muszę zauważyć, że Sewerynowi jego tuning się też podoba (wiem, że Ty nic nie pisałeś w tamtym wątku). :cool: :wink:

Wiesz Gal, podoba mi się, i tyle. Jakaś taka ta sport - morda sympatyczniejsza jest niż obecny "lord vader". Może bardziej przypomina modele z lat 2004? Fajne były...

Zderzak do przerówbki. Brak halogenów dyskwalifikuje go w UE.

Zderzak do przerówbki. Brak halogenów dyskwalifikuje go w UE.

:shock:

czyżby halogeny nie były konieczne ? Foryś wbudowanych doi głównych świateł nie ma.

czyżby halogeny nie były konieczne ? Foryś wbudowanych doi głównych świateł nie ma.

Ja nie wiem... Ale chyba nie ma obowiązku montowania halogenów..

Np. w Legacy nie mam...

Dzień dobry.

Pozdrowienia

A może bedzie Forester STI w ofercie, z kierownicą po lewej stronie???

Tylko żeby miał szyberdach i przeciwmgielne!!!

Na takowego mogę dzisiaj wpłacić zaliczkę........