Skocz do zawartości

Polskie autostrady i drogi ekspresowe - e-TOLL, e-bilety, bramki i oplaty - gdzie, co i jak?


Christoph

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jechałem z czwartku na piątek w nocy odcinkiem płatnym A4 do Opola ze strony Katowic. Zapłaciłem przez aplikację e-TOLL i ... wczoraj dostałem zwrot opłaty na konto bankowe (z Ministerstwa Finansów).

 

Wiecie o co chodzi?

 

Cytat

Nadawca: Ministerstwo Finansów 2
Tytuł zlecenia: 64791711106;Płatność BLIK;Zwrot z d nia 2022-02-26T03:30:56.537,Warszaw a,PL,Swietokrzyska 12, Warszawa,00- 916

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Właśnie Wrocław-Gliwice jechałem. Niby 10 minut przed udało mi się tego etolla uruchomić. I właśnie nic mi nie ściągnęło z konta. Ale myślałem że może opóźniony i po czasie przetwarza.

Jakoś ubzdurałem sobie ze to yanosik miał i uparcie tam szukałem i przez to zapomniałem o skycashu i do niego zajrzeć.

A ogólnie ten kto wymyślił tego e-trolla to naprawdę pogratulować, mi to zajęło sporo czasu zanim ogarnąłem, tu stwórz konto, tam wejść, zarejestruj, gdzieś jeszcze coś, itp. Już widzę jakby to cudzoziemiec ogarnął:facepalm: chyba łatwiej byłoby przepchnąć samochód.

 

Swoja drogą piękna autostrada gdzie wreszcie można było mknąć:facepalm:IMG_7030.thumb.jpeg.8cfd817dac7b9e70d1be11e4f8cd7be1.jpeg:biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...