Skocz do zawartości

Zestaw do wyciągania wgniotek


Gacu Gac

Rekomendowane odpowiedzi

Część, 

Poszukuje prostego zestawu do wyciągania wgniotek na karoserii auta. 

Zestaw w niedużym budżecie do 300 pln. Ważne żeby działał :)

 

Coś możecie polecić? 

 

Edytowane przez Gacu Gac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dracula napisał:

Zobacz to

z mojego doświadczenia wynika że:

1) takie zestawy nie działają - klej jest za słaby przy próbie wyciągania wgnioty przyklejony bolec odrywa się nie wyciągając wgniecenia

2) nagrzewanie karoserii i szybkie schłodzenie jest również nie działa - może coś tam się dzieje ale tylko i wyłącznie w przypadku dużego delikatnego wgniecenia. Na małe punktowe wgniecenia nie działa.

Imo szkoda kasy - lepiej skontaktować się z fachowcem który przyjedzie ze sprzętem na miejsce wykona parę magicznych sztuczek popuka tu i tam wprowadzi narzędzie pod wgniotę i naprawi. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doświadczenia wynika że:
1) takie zestawy nie działają - klej jest za słaby przy próbie wyciągania wgnioty przyklejony bolec odrywa się nie wyciągając wgniecenia
2) nagrzewanie karoserii i szybkie schłodzenie jest również nie działa - może coś tam się dzieje ale tylko i wyłącznie w przypadku dużego delikatnego wgniecenia. Na małe punktowe wgniecenia nie działa.
Imo szkoda kasy - lepiej skontaktować się z fachowcem który przyjedzie ze sprzętem na miejsce wykona parę magicznych sztuczek popuka tu i tam wprowadzi narzędzie pod wgniotę i naprawi. 
Ja nie testowalem. Poprostu widzialem ze chopaki cos takiego testowali i cos tam powyciagalo. Koszty znikome wiec podeslalem

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karas napisał:

lepiej skontaktować się z fachowcem który przyjedzie ze sprzętem na miejsce wykona parę magicznych sztuczek popuka tu i tam wprowadzi narzędzie pod wgniotę i naprawi

To właśnie zrobiłem i choć nie on do mnie tylko ja do niego pojadę to liczę, że ślad odreagowania frustracji jakiegoś frustrata zniknie z maski Szarego Mnicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...