Skocz do zawartości

impreza outback


Sławek1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba trzeba będzie coś pokombinować z tym kombiwarkiem szczególnie jeżeli chodzi o hamulce no i wyględ zewnętrzny. Ale nie może być to tiuning wsiowy ze spoilerem w wyglądzie parapetu. Kolor faktycznie jest ciekawy i raczej mało ciekawy mam nadzieję dla złodzieja. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży ukłon dla Barbie bo poczułem się ostro zmobilizowany jej wiedzą a syn świata nie widzi poza swym nowym kombiwarkiem.

Jorłelkom, bejb. Barbie jeszcze nie raz może zaskoczyć ;)

Ja bym jej nie tuningowała. Trudno do takiej coś stylowego dołożyć, żeby nie zepsuć i nie zrobić tzw. "wiochy".

No chyba że różowe felgi i Pussy Wagon

t_2240.gif

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest syna i chyba go namówiłem że jest to auto dla faceta a nie dla dresa który montuje w nim różne badziewia. Dobre opony, dobry olej a z gadżetów to może tylko CB aby nie zbankrutowac na mandatach i nie robic jeszcze raz prawka. O furce swiadczy styl jazdy kierownika a nie badziewia które są w furce zamontowane i świecą się i błyskają . Radio (może jeszcze z DVD) to raczej też gadżet. Słuchaj silnika a wtedy furka Cię słucha. Ukłon dla Barbiego bo nie wierzę że to Barbie sorki. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że panie jeżdżą samochodami ale impreza to aż strach pomysleć. No ale skoro tak stwierdza Platinum Forumus no to teraz leżę plackiem i już się nie odzywam. Byłem na kilku forach poczynając od Tico poprzez forda i Vectrę ale czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. Wy wszyscy jesteście jak sie to mówi zakręceni ale to dobrze że są jeszcze takie furki do których wszyscy nie dorośli i niech Subermenki i Subermeni rosną w siłę i dostatek aby tylko wszyscy sie spotkali po tej stronie tęczy może niekoniecznie w STIach ale chociaż w WRXach. Regards. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...