Skocz do zawartości

Czarne radio z klimą do Legacy 2004


Guliwer

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Oczkoo15 napisał:

W przedlifcie był taki McIntosh. Tylko na Japonię ;)

 

 

MCINTOSH-PF-40621-Subaru-Legacy-BP5-BL5-2.jpg

Jdm-Subaru-Legacy-Bp-Bl-Mk4-2003-2006-Mcintosh.jpg

No były, nawet w moim Blitzenie, ale JDM i UK nie pasują po przekładce, musi być czarne EU.

Brak opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BelegUS napisał:

A musi być przedliftowe bo...? :P

Bo poliftowe składa się z dwóch części, a przedlift z jednej, o ile dobrze zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Guliwer napisał:

No były, nawet w moim Blitzenie, ale JDM i UK nie pasują po przekładce, musi być czarne EU.

Będzie pasować.

Żeby zamontować takie radio do wersji europejskiej trzeba wyciąć kawałek deski po lewej stronie, w miejscu przycisku od awaryjnych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Guliwer napisał:

Bo poliftowe składa się z dwóch części, a przedlift z jednej, o ile dobrze zrozumiałem.

E, nie. Znaczy: tak, ale to zaleta. Poliftowe radio nadal wizualnie jest monolitem, ale płytka PCB od klimy jest niezależna od płytki radia, w przeciwieństwie do przedlifta.

 

Co więcej, poliftowe radio pasuje P&P w miejsce przedliftowego.

 

Poliftowe radio ma dwa pokrętła od klimy, bo jest dwustrefowa, ale: albo możesz to mieć w nosie (jedno pokrętło będzie nieaktywne, wyświetlacz wyświetla prawidłowo jak w przedlifcie) albo dołożyć i podpiąć klapę nawiewu i mieć dwustrefową klimę w gratisie ;)

 

A najbardziej to zachęcam do wywalenia ori radia do kosza i zamontowania ramki 2DIN z porządnym radiem. Jest nieco droga, matowoczarna w standardzie, ale można omalować. U mnie jeszcze nieomalowana. Potrzebujesz do niej poliftowego radia jako dawcy pokręteł i elektroniki do klimy.

Brak opisu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładasz panele klimy bez żadnego problemu? Są P&P w kwestii podłączenia i kompatybilności, że wszystko działa?

Pytam, bo obecnie mam srebrne przedliftowe jak Guliwer wrzucał w pierwszym poście. Mam też czarne poliftowe jak poniżej. Przy zamianie wszystkie kostki będą pasować i sterowanie klimatyzacji będzie hulać?

 

IMG_20210927_235743__01.thumb.jpg.94fe614933c8980619fcbdd297c22038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładasz panele klimy bez żadnego problemu? Są P&P w kwestii podłączenia i kompatybilności, że wszystko działa?
Pytam, bo obecnie mam srebrne przedliftowe jak Guliwer wrzucał w pierwszym poście. Mam też czarne poliftowe jak poniżej. Przy zamianie wszystkie kostki będą pasować i sterowanie klimatyzacji będzie hulać?
 
IMG_20210927_235743__01.thumb.jpg.94fe614933c8980619fcbdd297c22038.jpg
Tak, te radia da p&p. Nie będzie działało tylko jedno pokrętło temperatury,bo czarne jest dwustrefowe a srebrne jedno. W niczym to nie przeszkadza. Do czarnego można dołożyć AUX a po AUX Bt np.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2021 o 19:36, Tinuviel napisał:

Ktoś dorabiał drugą strefę klimy do przedlifta? Mam panel od klimy dwustrefowy i tak się zastanawiam ile to roboty żeby odpalić dwie strefy. Jakaś klapa od strony pasażera, czujnik temperatury i kabalkowie? 

Chyba najgorzej z grzebaniem w schematach https://www.drive2.ru/l/472919743389499956/
Piszą, że wystarczy centralną tą białą część zmienić. No i tam dochodzi dmuchawa dla tylnych pasażerów. No i kostki przedlift do polifta nie pasują.

Edytowane przez Mnobody
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 21:23, Neutrino33 napisał:

Poszukuję takiego właśnie wyświetlacza/zegara/trip komputera

Ja nie będę sprzedawał, bo zapadła decyzja o powrocie do stanu fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2021 o 19:36, Tinuviel napisał:

Ktoś dorabiał drugą strefę klimy do przedlifta? Mam panel od klimy dwustrefowy i tak się zastanawiam ile to roboty żeby odpalić dwie strefy. Jakaś klapa od strony pasażera, czujnik temperatury i kabalkowie? 

Mieszlinik powietrza w jednej strefie ma jedną dużą klapę a w dwóch strefach ta klapa jest podzielona na pół. Obstawiam,  że trzeba wymienić cały mieszlnik. Co za tym idzie trzeba zdjąć deskę rozpiąć klimę i w zasadzie rozebrać większość elementow pod deską. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 19:49, remuch napisał:

Tak, te radia da p&p. Nie będzie działało tylko jedno pokrętło temperatury,bo czarne jest dwustrefowe a srebrne jedno. W niczym to nie przeszkadza. Do czarnego można dołożyć AUX a po AUX Bt np.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

A co z wyświetlaczem? Przekłada się czy będzie mi pokazywać dwie temperatury? Jeśli dwie, to jak będzie wyświetlacz reagował na kręcenie pokrętłami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rosaskc napisał:

A co z wyświetlaczem? Przekłada się czy będzie mi pokazywać dwie temperatury? Jeśli dwie, to jak będzie wyświetlacz reagował na kręcenie pokrętłami?

Wyświetlacz jest kumaty i pokazuje tylko jedną temperaturę, tak jak w przedlifcie. :) Reguje na jedno pokrętło, drugie ignoruje, jak by go nie było.

Edytowane przez BelegUS
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rosaskc napisał:

A co z wyświetlaczem? Przekłada się czy będzie mi pokazywać dwie temperatury? Jeśli dwie, to jak będzie wyświetlacz reagował na kręcenie pokrętłami?

Będzie pokazywać tylko jedną temp. i jedno pokrętło będzie nieaktywne.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Teraz się zastanawiam, czy chce mi się w to bawić 

W posiadanie cywilizowanego radia? :P Wierz mi, chce Ci się. Montaż radia, jeśli masz wszystkie przejściówki, zajmie Ci godzinkę z przerwą na coca-colę. Ja tak często radiami żonglowałem że obecnie podmianę w 15-20 minut robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...