Skocz do zawartości

natrysk wody na IC


Jabar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I wyszło, że nie na Ringu, a na parkingu pod Ringiem

 

Napisałem, że psiukałem i tu i tu - przeczytaj uważnie :twisted:.

 

Nie chce mi się, ale postanawiam wykazać się dobrym sercem i Ci uwierzyć na słowo, w związku z czym wycofuję swoje wcześniejsze uwagi. :smile:

 

 

A psiukanie na parkingu też ma sens i to bardzo duży - samochód przed kolejnym kółkiem wymaga bardzo dobrego schłodzenia i to w krótkim czasie. Co przy upalnej pogodzie w tym roku czyniło psiukanie, również to parkingowe, wręcz niezbędnym :twisted:.

 

Psikanie parkingowe było tak bardzo niezbędne, że nie czułeś różnicy? :mrgreen: Coś tu kręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, zestaw który o którym mówi Az kostujes >1200zł...., robiąc custom samemu ale z ręcznym spryskiwaniem IC za pomocą przycisku wyrobisz się w 100zł, po skompletowaniu wszystkich części potrzebujesz około 4-5 godzin na montarz i będziesz miał zwilżoną całą powierzchnie IC....

 

mozna za 50 PLN :mrgreen: :razz: a dziala rewelacyjnie i caly IC jest spryskany - dysze kastomowe :mrgreen: :razz:

Adamus, tylko kosztem czego, brakiem spryskiwaczy reflektorów które czasem się przydają, czy przedniej/tylnej szyby....... Ja napisałem o rozwiązaniu gdzie masz wszystko to co w serii plus natrysk :mrgreen::mrgreen::mrgreen:, a prócz tego dla mnie np. rozgałęzienie że naciskasz na spryskiwacz reflektorów i woda leci na reflektory i ic jest złym rozwiązaniem.Spędziłeś cały weekend na pucowaniu auta aby lśniło,jedziesz sobie no i chcesz zwilżyć IC....i zaraz mówisz sobie kur...... przecież właśnie go umyłem i już go pochlapałem....

 

dziala wszystko

 

a to ze reflektory spryskuje jednoczesnie to szczegol do dopracowania :mrgreen:

 

spryskiwacz tylnej szyby i tak mi nie dziala odkad zakupilem rudzielca i jakos mi to nie przeszkadza, pompka dziala ale nie leci na szybe :roll: wiec bedzi epwnie spryskiwal IC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę, że każde schłodzenie IC, nawet na parkingu w trakcie przerwy między kółkami, ma w ostatecznym rozrachunku wpływ na ogólną temperaturę układu.

 

A Wy se tam gadajcie, ile Wam wlezie :twisted:.

 

a tutaj sie z Toba Kudlaczu zgodze tym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę, że każde schłodzenie IC, nawet na parkingu w trakcie przerwy między kółkami, ma w ostatecznym rozrachunku wpływ na ogólną temperaturę układu.

 

A Wy se tam gadajcie, ile Wam wlezie :twisted:.

 

tak serio, to napewno obnizy sie ogolny bilans temperaturowy braki tu ikonki.... o takiej 023.gif

przynajmniej w klekocie tak to działało :lol:

 

qrna juz se pogadac nie mozna :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u mnie jest inny system niż w STI bo ja akurat tak jak mati mam 12 literków. U mnie przy naciśnięciu gazu prawie do końca, mryga kontrolka spryskiwaczy. Kiedyś jak otworzyłem maskę i na luzie mocno przygazowałem to zalało mi tak samo.

Inne pytanie, powiedziano mi, że leje się tam najzwyklejszą wodę, ale co mogę po prostu szlauch ogrodowy przystawić i rura, a co z jakimś kamienniem czy innymi badziewiami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrna juz se pogadac nie mozna

 

Se można - na tym forum zawsze 8).

 

Ciekawe czy u mnie jest inny system niż w STI bo ja akurat tak jak mati mam 12 literków.

 

Jak wspomniałem, w SPRT jest ten sprytny system. Generalnie wóz jest do kitu, sprzęgło starczy na odcinek Pl. Bankowy - Świętokrzyska w piątkowe popołudnie, ale przynajmniej natrysk jest :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem, w SPRT jest ten sprytny system. Generalnie wóz jest do kitu, sprzęgło starczy na odcinek Pl. Bankowy - Świętokrzyska w piątkowe popołudnie, ale przynajmniej natrysk jest :mrgreen: .

 

Nie wiem co może być w tym samochodzie do kitu skoro to jest takie STi jak Twoje tylko ulepszone, zawiecha rewelacja, natrysk na IC :mrgreen:, wydesio fajne, kilka kucy więcej dla mnie rewelka, prowadzenie na trasie rewelka, wogóle rewelka, no a do sprzęgła się czepiasz, zawsze możne serię wstawić, na której solberg edition tez dawał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba nie mial byc samochod do jezdzenia w korkach, ale moze sie myle... :wink:

 

aha no i to, fakt, na tym exedy sprzęgle, lekko mówiąc bym się pociął jak miałbym tym dużym mieście jeździć i korkach stać. Spytaj Marcina czy swoją wyścigową imprezą wjeżdża do miasta i stoi w korkach, coś za coś. No ale cholera tego koło zamachowe jest mi szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie, powiedziano mi, że leje się tam najzwyklejszą wodę, ale co mogę po prostu szlauch ogrodowy przystawić i rura, a co z jakimś kamienniem czy innymi badziewiami ?

 

Jest jeszcze woda destylowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, ja leje tylko wodę destylowaną/demineralizowaną żeby kamień się na intercoolerze nie odkładał.

 

czyli tak jak myślałem,to nie jest takie chop siup, nie można sobie od tak kranówki lać, bo to tak jak przy innych rzeczach, może się zatkać, kamien i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak myślałem,to nie jest takie chop siup, nie można sobie od tak kranówki lać, bo to tak jak przy innych rzeczach, może się zatkać, kamien i takie tam

Zależy jaką masz wodę - to już kwestia wodociągów i regionu kraju. W Krakowie zazwyczaj kamienia odkłada się sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz wodę - to już kwestia wodociągów i regionu kraju. W Krakowie zazwyczaj kamienia odkłada się sporo.

 

Ogólnie bardzo dobrą, więc będę chyba lał a czasami jakąś kurację przeczyszczającą mu zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...