Skocz do zawartości

różnice w ej205 z s-turbo a ej205 z WRX


klev

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, skwaro napisał:

Ja w pierwszej kolejności bym sprawdził kompresję...

W pn odstawiam forka na wymianę poduszek pod silnikiem, świec na ngk irydowe i przy okazji sprawdzą mi kompresję. (Kompresja prawdę powie hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, klev napisał:

- wszystko wystroić na ~1,2bara i wgrać procedurę startu.

Ja w aucie na drogę nie jestem fanem procedury startu. W samochodach 4x4 w szczególności Subaru przy stałym dwuosiowym napędzie skrzynia, sprzęgło, cały napęd naprawdę dostaje po pupie przy każdym mocnym ruszeniu, jeżeli auto nie jest do tego przygotowane do tego rodzaju wysiłku, to moim zdaniem nie ma sensu, chyba, że prosisz się o kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MaciekK napisał:

Ja w aucie na drogę nie jestem fanem procedury startu. W samochodach 4x4 w szczególności Subaru przy stałym dwuosiowym napędzie skrzynia, sprzęgło, cały napęd naprawdę dostaje po pupie przy każdym mocnym ruszeniu, jeżeli auto nie jest do tego przygotowane do tego rodzaju wysiłku, to moim zdaniem nie ma sensu, chyba, że prosisz się o kłopoty.

Dzięki za rade. Nie będę codziennie używał LC ;) Ale jak któryś z moich szalonych kolegów rzuci mi wyzwanie (oczywiście nie na publicznej drodze) to chce idealnie wystartować.... jako amatorowi mega mi to pomoże, bo ciężko trafić ze sprzęgłem w odpowiednie obroty w odpowiedniej chwili.... subaru dzięki tym wszystkim stałym napędom daje mi niesamowitą przewagę na starcie :evil2:

Reasumując raczej bedę tego używał okazjonalnie. Szanuję mojego forka :)

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...