Skocz do zawartości

wtryski MY97/98 a MY94-96


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

taka mam sprawe

 

chce wrzucic do siebie wtryski od MY96 bo podobno sa wieksze niz w wersji 97/98, ale do konca nie jestem pewien

 

mam oznaczenia tych wtryskow - czy ktos wie czym sie roznia i czy na pewno sie roznia :?:

 

u mnie MY97/98 - OR7627D3

 

MY94-96 - OR53617D lub OR053617D

 

big thanks from the mountain :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, taka informacja jest na scoobynet:

 

93-96 is phase 1

97-98 is phase 1.5

99-00 is phase 2

 

The injectors are the same both 380s but there are differences in the fuel rails but not with regard to the injector holes etc..

 

Phase 1 1.5 i 2 to są kolektory ssące. Ale wynika z tego że wtryski od '93 do MY98były 380cc, potem od MY99 440cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies inne mody czy tak poprostu sobie wrzucasz bo lubisz duze :mrgreen:

wrzucam bo jezdze na cisnieniu 1.1 w porywach do 1.15 bar (Cyna IV :mrgreen: ) i po rozmowach z Jako poradzil mi zeby wrzucic wieksze wtryski, poniewaz beda ta sama dawke paliwa dawac w krotszym czasie np. teraz daja dawke powiedzmy w 0.7 ms a chodzi o to zeby ta sama dawke dawaly w 0.3 ms to tak po krotce

powienno do zmiejszyc AFR w moim kiblu bo teraz mam 12.2-12.3 na 1 bar (co dziwne na 0.9 bar mam 12.5-12.6 :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wielkość wtryskiwacza nie ma wpływu na jego czas otwarcia. Jeśli zalożysz większe wtryskiwacze będziesz miał po prostu wieciej paliwa podane w tym samym czasie. O wiele lepiej było by zestroić porządnie to co masz teraz, ewentualnie minimalnie zwiększyć ciśnienie paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu.

Jeśli mogę coś poradzić, to weź lepiej nie dotykaj się do tego.

 

opieram sie tylko na radach osob ktore sie na tym chyba znaja. moze ja cos pokreciloem :oops:

mozliwe ze chodzilo wlasnie o podanie w tym samym czasie wiekszej dawki paliwa :oops: a ja jak zwykle zakrecilem i juz

dotykac sie do tego nie bede :mrgreen: ale wtryski wieksze wsadze ;) bo musze z AFRem zejsc troche w dol

 

a Kuba ma racje to walka z wiatrakami :mrgreen: :razz: najwazniejsze ze u siebie grzebie i kombinuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...