Skocz do zawartości

Czy to fabryka?


FastLane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam właśnie Levorga dla siebie i napotkałem takie coś. Wszystkie chromy zamienione na czarne i dodany splitter. Sprzedawca pisze że to taki model specjalny z fabryki. Ale mi to trochę śmierdzi jakimś oklejaniem czy coś.
Wie ktoś czy takie opcje w Levorgu były w ogóle? Z Niemiec,
2015r.

$_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 18:38, FastLane napisał:

Cześć, szukam właśnie Levorga dla siebie i napotkałem takie coś. Wszystkie chromy zamienione na czarne i dodany splitter. Sprzedawca pisze że to taki model specjalny z fabryki. Ale mi to trochę śmierdzi jakimś oklejaniem czy coś.
Wie ktoś czy takie opcje w Levorgu były w ogóle? Z Niemiec,
2015r.

$_20.jpg

W salonach nie sprzedawano wersji innej niż z chromami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw, podjechałem tam i obejrzałem go dokładnie. Grill przód i listwa na klapie oklejona (całkiem porządnie). Chromy na drzwiach i te pierdzielniki przy światłach przeciwmgłowych były maźnięte Plastidipem który zaczyna schodzić. Splitter chyba oryginalny STi.

 

Szukam dalej, chociaż nie z powodu plastidipu.

 

A tak z innej beczki zauważyłem, że mimo braku EyeSight (którego nie chcę) przy lusterku były jakieś kamerki czy coś, jedna mała jedna duża. Czy Levorgi bez Eyesight też mają jakieś systemy typu auto hamowanie, trzymanie odległości czy ostrzeżenie o opuszczaniu pasa ruchu? W czasie jazdy próbnej coś mi zapikało ale nie załapałem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Eye Sight to system dwoch kamer i one sluza pomoca w aktywnym tempomacie, asystencie pasa ruchu oraz awaryjnym hamowaniu. 
 

W Levorgu bez ES ta mala kamera pod lusterkiem to asystent swiatel drogowych, a ta calkiem malutka u gory to czujnik deszczu. Ale na wyposazeniu jest przynajmniej asystent martwego pola i ruchu poprzecznego przy wyparkowywanu tylem SRVD. To akurat sie przydaje i dziala bardzo dobrze - powiadomienia ustawia sie na komputerze miedzy licznikami. 

Edytowane przez Christoph
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kupiłem używanego Levorga 1.6 Sport. Nie tego ze zdjęcia powyżej. Odbiór za tydzień +/-.

 

Nie chcę zaczynać nowego tematu ale małe pytanko:

 

Jak obchodzicie się z kurnikiem na myjni (ciśnieniowej)? Unikacie pryskania tam, czy obojętnie, czy właśnie pryskacie żeby robactwo wypłukać?

 

Sorry trzecie Subaru ale pierwsze z turbo i intercoolerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FastLane napisał:

Tak więc kupiłem używanego Levorga 1.6 Sport. Nie tego ze zdjęcia powyżej. Odbiór za tydzień +/-.

 

Nie chcę zaczynać nowego tematu ale małe pytanko:

 

Jak obchodzicie się z kurnikiem na myjni (ciśnieniowej)? Unikacie pryskania tam, czy obojętnie, czy właśnie pryskacie żeby robactwo wypłukać?

 

Sorry trzecie Subaru ale pierwsze z turbo i intercoolerem.

 

Absolutnie zadnego pryskania do kurnika (!) Intercooler ma bardzo wrazliwe blaszki, jesli je pozaginasz myjka cisnieniowa, bedzie po intercoolerze.

Jesli nawet do srodka dostana sie jakies owady, sprawe zalatwia mieciutki pedzelek i odkurzacz. 

 

Druga sprawa, ze detergent rozpryskany na intercooler splynie na silnik i bedzie smierdzial w kabinie.  

 

Swoje auto mylem na tylko na myjni automatycznej, z wygody. Szkoda czasu na cackanie sie z autem, jakby to byla swietosc.

 

Kilka miejsc nalezalo poprawic, gdyz sa niedostepne dla szczotek: 

- Dolna powierzchia spojlera i gorna czesc szyby tylnej. 

- Wlot kurnika

- Ranty nadkoli

- Fragment drzwi za lusterkiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...