Skocz do zawartości

Nowy XV... a może jakiś inny subarak?


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
8 minut temu, aflinta napisał:

A jak podkładki dystansowe się sprawiły? Warto?

Gdy zamierzamy pokonywać trudniejszy teren - pewnie tak (rozwiązanie użyte w tym XV okazało się awaryjne; zwykłe podkładki wystarczą). Gdy uzyskamy na nich 1 / 1,5 cm + "numer" większe opony (dodatkowy ok. 1 cm) to mamy już ok. 240 mm.

Sam prześwit jest już w standardzie wystarczający, czasem problemem może być tylko kąt natarcia.  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przerobieniu kilku leciwych Subaraków mam już dosyć odwiedzania mechaników każdego miesiąca. Zasadziłem się na coś nowszego mi albo będzie nowe XV E-BOXER lub 2-3 Outback może z importu US czyli H6 :)

 

W sobotę przyjeżdża do mnie @radix99 swoją XV i wszystko się wyjaśni czy to auto mi "leży". Kolor wybrany Lagoon blue Pearl. Jeżeli ktoś może tylko bo wersjach opowiedzieć. Chciałbym na pewno szyberdach i elektrycznie ustawiany fotel kierowcy.             

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie doczytałem :D

 

Teraz oglądam na YT testy Eco Driver Forester e-boxer, XV e-boxer i Outback 2019 i się zastanawiam. Sercem przy OBK, nowy Forester mi się podoba, a XV w kolorze Lagoon blue Pearl po prostu bajka. No, a pro po bajka, żonka wymarzyła sobie żółtą Baję :biglol:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, sartek napisał:

Nowy OBK rulezz... Powiadam Wam, przejedźcie się, a uwierzycie ;)

Niestety, budżet na tę chwilę albo XV 2020 E-BOXER lub 2 letni Outback np. taki

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-outback-salon-pl-bezwypadkowy-4x4-ID6DV5Km.html

 

Lub H6

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-outback-subaru-outback-3-6-r-260km-4x4-ID6DXLjz.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel odwiedził Dawoja i przymierzył się do XV-a.
Auto przypadło mu do gustu. Wziął też ulotki, i ze zdumieniem stwierdził, że traktują one bardziej o podobieństwach, niż o różnicach między różnymi wersjami proponowanych aut :biglol:

 

Niebawem ma wyjść nowa Toyota Yaris Cross, wtedy umówi się jednego dnia na przejażdżkę jednym a drugiego drugim autem i podejmie decyzję.

Będę dawał znać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz obejrzałem test Auto centrum z Foresterem e-boxer i znowu zagwostka, że będzie rozsądniejszy niż XV. Chyba trzeba będzie organoleptycznie w ASO podczas jazd próbnych zbadać :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 19:10, kriskristoffers napisał:

Teraz obejrzałem test Auto centrum z Foresterem e-boxer i znowu zagwostka, że będzie rozsądniejszy niż XV. Chyba trzeba będzie organoleptycznie w ASO podczas jazd próbnych zbadać :)

 

 

for.jpg

Edytowane przez radix99
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...