Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania OBK 2021


marcych

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Szanowni Państwo, uprzejmie proszę o informację, czy i ew. kiedy planowany jest update softu w modelu Outback 2021 EU, związany z umieszczeniem na ekranie głównym przycisku do włączania/wyłączania systemu start/stop?

Analogiczne rozwiązanie jest już dostępne w modelach na rynku US.

Będę zobowiązany za informację.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy mogę zatem uprzejmie prosić Państwa o zasugerowanie Producentowi wprowadzenie takiej aktualizacji dla modeli w Europie?

Opis rozwiązania jest dostępny np. pod tym linkiem: https://www.subaruoutback.org/threads/change-in-the-auto-start-stop.526889/

 

Jestem przekonany, że zasadność takiego upgrade’u docenią nie tylko „zwykli” użytkownicy OBK w EU, ale i dziennikarze motoryzacyjni, z Panem Maciejem Pertyńskim na czele.

 

Będę zobowiązany za przekazanie Producentowi takiej sugestii, za co z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Od producenta otrzymaliśmy wyjaśnienie, że informację o postulowaniu przez  klienta umieszczenia na ekranie głównym przycisku do włączania/wyłączania systemu start/stop, tak jak zrobiono to w Outbackach na rynek US, otrzymali tylko od nas. W związku z tym mamy prawo sądzić, że nie jest to zagadnie któremu nadano status priorytetowy.

Edytowane przez DZIAŁ TECHNICZNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Dołączam się do prośby o sugerowanie producentowi o umieszczenie przycisku start/stop na ekranie głównym.

Być może producent otrzymał takie prośby tylko z Polski, ale niech wie, że wielu polskich użytkowników Outbacka wyczekuje takiej aktualizacji systemu.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @ivo za dołączenie do mojego postulatu.

Szczerze mówiąc @DZIAŁ TECHNICZNY trochę trudno mi w to uwierzyć, że tylko użytkownicy z PL zgłosili taki postulat (poza US naturalnie)...

Z drugiej strony np. w PL mamy około 53 szt. OBK 2021 (w tym część z nich jest w ASO jako egz. demonstracyjne i czekające na sprzedaż), więc i użytkowników w PL też nie mamy tak wielu.

Zachęcam jednak pozostałych właścicieli nowych Outbacków do dołączenia tutaj - być może przy większym odzewie, nasza propozycja doczeka się większego zainteresowania ze strony Subaru.

@DZIAŁ TECHNICZNY proszę przekazać też do Producenta, że postulat ten popiera także polski juror World Car Awards, co myślę powinno być dla każdego szanującego się producenta dosyć istotnym argumentem, poza głosami "zwykłych" użytkowników.

Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.12.2021 o 12:56, ivo napisał:

Dzień dobry,

Dołączam się do prośby o sugerowanie producentowi o umieszczenie przycisku start/stop na ekranie głównym.

Być może producent otrzymał takie prośby tylko z Polski, ale niech wie, że wielu polskich użytkowników Outbacka wyczekuje takiej aktualizacji systemu.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

również dołączam się do prośby. Przez ten system żałuję , że kupiłem ten samochód (XV-2021).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Celta napisał:

Dzień dobry,

również dołączam się do prośby. Przez ten system żałuję , że kupiłem ten samochód (XV-2021).

Ale XV'21 to hybryda (no chyba, że masz 1,6i), tak tego typu auta działają.

Jeżeli masz 1,6i to wystarczy nauczyć się trzymać hamulec wciśnięty lekko tak by auto nie jechało a jednocześnie nie wyłączył się silnik. Jak mocniej dociśniesz hamulec, to wtedy wyłączy silnik. W OBK jest dużo trudniej, bo tam różnica między lekkim a mocnym dociśnięciem jest naprawdę mała i ciężko jest w ten sposób sterować Start-Stop. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

No to podbiję bo właśnie pojawiła się nowa aktualizacja w USA która umożliwia starszym stacjom (20-22) wyświetlanie AA na całym ekranie.

Prócz tego piszą że aktualizacja poprawia 50bugsów  :bowdown:

 

 

Tak więc czekamy, a być może ta funkcjonalność zawita też do nas. :)

 

 

 

 

 

SmartSelect_20231112_181712_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...