Jump to content

gt 99 lekka zmula przy 5000

pazdersk
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak w temacie, od 20h jestem posiadaczem GT 99, niewyobrażalnie szczęśliwym posiadaczem :grin: , mam tylko jeden problem, lekka zmula przy 5000 i później ciągnie jak szalone do końca. Bardziej wygląda to jak takie chwilowe przerwanie zazwyczaj przy max przyspieszaniu.

dzięki za pomoc

ale jestem szczęśliwy japa mi sie cieszy od wczoraj od pierwszego przyspieszania

Sprawdź pompe paliwa, przewody zapłononowe, kiedy były świece wymieniane, przepływka. A najlepiej podjechać na diagnostykę do np. Pana Kopra i niech autem przejedzie się np. raju i powie tobie czy jest ok.

raju jak sie przejedzito tylko popsuje :mrgreen:

sprawdz czy cisnienie gdzies przy IC nie ucieka, czy wszystkie weze sa szczelne

masz BOV :?:

po za tym to jest przerwanie - czyli takie szarpniecie czy po prostu taki lekko odczuwalny spadek mocy :?:

Witam

Jak w temacie, od 20h jestem posiadaczem GT 99, niewyobrażalnie szczęśliwym posiadaczem :grin: , mam tylko jeden problem, lekka zmula przy 5000 i później ciągnie jak szalone do końca. Bardziej wygląda to jak takie chwilowe przerwanie zazwyczaj przy max przyspieszaniu.

dzięki za pomoc

ale jestem szczęśliwy japa mi sie cieszy od wczoraj od pierwszego przyspieszania

u mnie podobne objawy zniknęły po wymianie filtra powietrza

Witam

dzięki za pomoc

u mnie podobne objawy zniknęły po wymianie filtra powietrza

a jaki wczesniej miales :?: czy po prostu byl zasyfialy :?:

Witam

jest to taki lekki spadek mocy po prostu nie płynnie oddaje moc, samochód to pełna seria.

Co do świec filtrów itd to wymieniam w tym tygodniu,

i nasuwa sie pytanie Jak sie dostać do tych świec :?:

pozdrawiam

nie wiem czemu ale od wczoraj japa nie przestaje mi sie cieszyć :mrgreen:

Witam

jest to taki lekki spadek mocy po prostu nie płynnie oddaje moc, samochód to pełna seria.

Co do świec filtrów itd to wymieniam w tym tygodniu,

i nasuwa sie pytanie Jak sie dostać do tych świec :?:

pozdrawiam

nie wiem czemu ale od wczoraj japa nie przestaje mi sie cieszyć :mrgreen:

musisz wyjac filtr z obudową oraz zbiornik spryskiwaczy i jesli masz klucz z przedłużką i grzechotkę to wymiana świec zamyka się w pół godziny :mrgreen:

samochodzik napisał/a:

jesli masz klucz z przedłużką i grzechotkę

O tego mi brakowało właśnie.

W oryginalnym zestawie kluczy do imprezy jest genialny kluczyk potrzebny jest tylko oczkowy 19 bądź 17 nie pamiętam dokładnie.

Cała operacja przy odrobinie zdolności manualnych zajmuje maks 30min.

Witam

Nie jest tak tragicznie, wystarczy klucz z przegubem i grzechotka, świecę wymienione kable niestety nie bo kupiłem prosparki ale nie pasują tym długim brakuje po 15 cm będę musiał je oddać po weekendzie, ale mam namiar na magnecor. Zaizolowałem stare przewody i jest dużo lepiej może wytrzymają do czasu kiedy przyjdą moje magnecory.

Pozdrawiam

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...