Skocz do zawartości

Wyjazd na Jurę - lekki offroad


Aqstyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jestem świeżym posiadaczem Forka e-boxera. Nie mam założonych opon AT. Czy był by ktoś tutaj chętny na wypad na Jurę pod koniec sierpnia lub nawet we wrześniu aby pojeździć w lekkim terenie bez opon AT? Może zebrała by się jakaś grupka ludzi którzy wiedzą gdzie jeździć żeby było legalnie i żeby się nie utopić? Może jakiś wspólny wyjazd całodzienny? Potem można by zrobić jakieś ognisko lub jakąś małą integrację pod wieczór i potem rozjeżdżamy się do domów? Rzucam luźną propozycję ;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wracam z ciekawymi informacjami. Słuchajcie znalazłem ciekawą grupę na facebooku:

https://www.facebook.com/easyroadoffroad

 

Na ostatnim rajdzie był ktoś forkiem. Tym razem 21.11.2021 wybieram się moim seryjnym forkiem. Zobaczę jak to się je i jak to wygląda. Możemy kiedyś wziąć nasze Subaraki i zrobić z tym człowiekiem rajd tylko  dla nas. Odezwę się po weekendzie. Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam. Więcej o evencie tutaj:

https://fb.me/e/SUXOttl3

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za tydzień chce się wybrać na ten event - może ktoś z tutejszych będzie równie chętny ?
https://www.facebook.com/events/1901400686698382/?active_tab=about

 

w sumie to ta sama grupa organizuje ten event co ty umieściłeś 2 posty wcześniej - daj znać jak to wyglądało, ja wybieram się z 4 latkiem ;-)

Edytowane przez Nargond
doczytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nargond napisał:

ja za tydzień chce się wybrać na ten event - może ktoś z tutejszych będzie równie chętny ?
https://www.facebook.com/events/1901400686698382/?active_tab=about

 

w sumie to ta sama grupa organizuje ten event co ty umieściłeś 2 posty wcześniej - daj znać jak to wyglądało, ja wybieram się z 4 latkiem ;-)

Ja z moim 16 latkiem. Dam znać po:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aqstyk twój to srebrny forek? Jest na kilku zdjęciach od nich na FB - niektóre przeszkody wyglądały jak dla mnie bardzo ciekawie i trudne jak dla forka...jakie wrażenia - ja z rodzinką zapisałem się na przyszły tydzień ale zaczynam się bać czy forek podoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 09:30, Nargond napisał:

@Aqstyk twój to srebrny forek? Jest na kilku zdjęciach od nich na FB - niektóre przeszkody wyglądały jak dla mnie bardzo ciekawie i trudne jak dla forka...jakie wrażenia - ja z rodzinką zapisałem się na przyszły tydzień ale zaczynam się bać czy forek podoła :D

Tak to ten. Powiem tak. Ze względu na to, że nie chciałem poniszczyć samochodu to kilka przeszkód ominąłem. Zreszta organizatorzy sami powiedzieli, żebym decydował, ale nie polecają. Całość oceniam niesamowicie. Poznałem granice tego auta. W kilku miejscach organizatorzy się zdziwili, że dał radę. Naprawdę spisywał się dzielnie. Było i błoto, glina, przejazdy po wertepach i dziurach, strome podjazdy i zjazdy. Wszystko delikatnie i powoli bez szarżowania. Jestem bardzo zadowolony. Jak chcesz pogadać to napisz pw to dam Ci numer to pogadamy chwile przez telefon. Gadałem z organizatorem i może zrobić dla nas rajd specjalny. Tylko dla forestorów. Jak będzie trochę chętnych to go zagadam. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 09:30, Nargond napisał:

@Aqstyk twój to srebrny forek? Jest na kilku zdjęciach od nich na FB - niektóre przeszkody wyglądały jak dla mnie bardzo ciekawie i trudne jak dla forka...jakie wrażenia - ja z rodzinką zapisałem się na przyszły tydzień ale zaczynam się bać czy forek podoła :D

I jak było??? :)))

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia - prognoza pogody mnie odstraszyła z domu do punktu zbiórki (albo z punktu zbiórki do domu) miałem około 5h jazdy...a pogoda była jaka była (więc żałuję że nie pojechałem) ale bałem się gołoledzi...a ryzykowanie życia rodziny dla mnie nie było tego warte...
Ale zaznaczam wybiore się tam kiedyś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...