Skocz do zawartości

świecą zegary mimo że przełącznik jest na wyłączone OTB III 2,5


loreno

Rekomendowane odpowiedzi

świecą zegary mimo że przełącznik jest na wyłączone OTB III 2,5 - jaka może być przyczyna

to zauważyłem jak był już lekki zmrok

w dzień widzę tylko święcącą kontrolkę świateł mijania - też wtedy gdy rzeczywiście są wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2021 o 20:20, loreno napisał:

świecą zegary mimo że przełącznik jest na wyłączone

Przełącznik świateł?

Zegary zawsze są zapalone. Jak wyłączysz światła to nawet jaśniej świecą, przy zapalonych światłach intensywność podświetlenia zmniejsza się.

Jasność podświetlenia można regulować pokrętłem po lewej stronie deski rozdzielczej.

 

A samo podświetlenie zegarów sterowane jest ze stacyjki.

 

TTTM ;)

Edytowane przez Dzixd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale coś jest nie tak z lampką kontroli świateł mijania raz świeci raz nie mimo że światła są włączone, w dzień widać tylko tę lampkę (lub nie) i świetlny punkt oznaczający tryb jazdy D P N R - innych sygnałów świetlnych nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale w moim Legacy IV nie ma ikony która mówi, że włączone są światła mijania. Jest tylko taka, która sygnalizuje włączone światła pozycyjne i światła drogowe (długie) ta pierwsza świeci się zawsze chyba, że ustawię na manetce pozycję O. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ostatnio nie świeci ale wygląda na to że to świeciła lampka regulacji wysokości świateł drogowych - raz świeciła raz nie ale nie włączałem drogowych - jeszcze to sprawdzę, w każdym razie lampka żółta po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...