Skocz do zawartości

Forester xt


osin83

Rekomendowane odpowiedzi


Witam serdecznie, niestety mój Forester nie dowiózł mnie na wakacje default_sad.png
Auto jest z 2016 roku a w maju 2019 miało wymieniony blok silnika wraz z podzespołami, turbosprężarką.
Właścicielem auta jestem od 11.2019 i liczyłem na wieloletnią bezproblemową eksploatację. Niestety podczas jazdy z komory silnika zaczęły dobiegać odgłosy, nasilające się przy dodawaniu gazu. Auto wróciło do domu na lawecie a ja zamiast cieszyć się urlopem myślę o moim( do tej pory kochanym) Forku.
Jakie jest stanowisko Dyrekcji w tej sprawie? Czy mogę liczyć na pomoc Subaru?
 
 
Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 
 




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, osin83 napisał:

ja zamiast cieszyć się urlopem myślę o moim( do tej pory kochanym) Forum

 

Współczujemy awarii :( i życzymy Foresterowi XT szybkiego powrotu do zdrowia :idea: 

Dlaczego jednak Twoja miłość do Forum uległa zachwianiu? :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Decyzja o pomocy w naprawie jest podejmowana po wnikliwej analizie każdego zdarzenia.

Musimy poznać wynik diagnozy ASO, przebieg oraz historię serwisowania tego samochodu.

Mając te informacje, skonsultujemy z ASO zaproponowaną technologię naprawy i rozważymy czy i w jakim zakresie możemy udzielić pomocy.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karenz napisał:

Czy ja rozumiem że nie kupiłeś auta do SIP i teraz oczekujesz że wymienią ci silnik ?  

Chyba nie ma znaczenia gdzie auto zostało kupione na rynku wtórnym. Przecież właściciel może sprzedać swój pojazd np. sąsiadowi bez udziału komisu.

Ważne, czy było serwisowane w ASO Subaru przez obu właścicieli i czy silnik był wymieniany również w ASO.

Tak rozumiem odpowiedź z Dział Techniczny.

Dodam z swojej praktyki z Subaru, że jak się sumiennie auto serwisowało w ASO to w SIP byli mocno przychylni :)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...