Jump to content

Zakup Subaru 2007 i 2 bagażniki w zestawie??


marlowe277

Recommended Posts

Parę miesięcy temu zakupiłem w/w samochód. Dzis dopatrzyłem się że w zestawie z samochodem otrzymałem dwa bagażniki" Thule 4900" oraz "Thule 861". Dzwoniłem do kobitki od której kupowałem samochód i powiedziała że dostała je razem z samochodem z salonu. Że podobno fabrycznie do każdego Subaru były dodawane. Moje pytanie bo troche się gubie czytajac google, czy to są dwa niezależne bagażniki?? Czy może instaluje się je razem? sorki za głupie pytanie ale nigdy nie miałem i tym bardziej nie zakładałem dachowego bagażnika. Części jest pełno, sam nie wiem czy dam rade to złożyć. Instrukcje jakąś tam znalazłem w necie ale to tylko 2 strony a części i elementów jest masa. Nie dostałem tych bagażników w osobnych opakowaniach, tylko razem wszystko pomieszane w dużej reklamówce z flamastrowym opisem że "bagażniki Thule 4900 i 861"

Edited by marlowe277
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy dodawali to w salonie czy nie, ale ogólnie masz dwie opcje: albo ogarniesz te puzle i je poskładasz samodzielnie, albo podjedź do dowolnego punktu z bagażnikami dachowymi, oni zrobią to z zamkniętymi oczami w kwadrans i skasują 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Chciałem tylko podziękowac za linki i powiedzieć że złożenie tego było proste jak konstrukcja cepa, mnogość elementów na pierwszy rzut oka załamywał, ale jak się wziąłem do tego to trwało to max 10 minut :). Mam jeszcze pytanie, w instrukcji montażu podane są jeszcze zamiast aluminiowych belek, które są juz u mnie na dachu, takie kontowniki gubawe, to chyba jakaś alternatywa dla aluminiowych belek? Do tego w/w zestawu proponujecie jakiś przystępny cenowo box?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...