Skocz do zawartości

Nowiuśka zabawka w SJS


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Parę tygodni temu jechałem siódemką za RX-8 z logo SJS.

Wprost marzę, by ten gość mnie uczył jeździć...

 

a czym Ci się aż tak zasłużył :?:

Nic nadzwyczajnego.

Spychał "tych z przeciwka" do rowu.

 

Sytuacja dość standardowa na naszych drogach. Zniesmaczyło mnie tylko to, że zaczął tak jechać jak go chciałem wyprzedzić.

Jak mnie ktoś dochodzi z tyłu - to zjeżdżam na prawo.

Ten Gucio się napiął.

 

To ma być instruktor...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu jechałem siódemką za RX-8 z logo SJS.

Wprost marzę, by ten gość mnie uczył jeździć...

 

a czym Ci się aż tak zasłużył :?:

Nic nadzwyczajnego.

Spychał "tych z przeciwka" do rowu.

 

Sytuacja dość standardowa na naszych drogach. Zniesmaczyło mnie tylko to, że zaczął tak jechać jak go chciałem wyprzedzić.

Jak mnie ktoś dochodzi z tyłu - to zjeżdżam na prawo.

Ten Gucio się napiął.

 

To ma być instruktor...? :roll:

 

hmm, no cóż, nieładnie się zachował... może to jednak nie był instruktor z SJS :roll: przecież SJS często pożycza swoje zabawki różnym osobom - najlepszym tego przykładem są nasi koledzy: Alex i Paweł W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....
doslownie, musze takiego jednego goscia namowic na wyjazd i polatanie :twisted:

 

niech zgadne ... IntakWRX'a :?: :twisted:

 

Koledzy, boje sie po tym co tu czytałem wsiadać do takowego słabego Porsche... Musze chyba celować w GT3 żeby znowu legenda zaczęła u mnie w sercu żyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drag racingu, automaty sa przewaznie szybsze i wytrzymuja wiecej niz 5biegowa skrzynia.

 

 

To czy one są jakoś przestrajane? Bo, wg danych katalogowych, to samo auto z automatem jest wolniejsze 0-100 km/h, niż ta sama wersja z manualem...

 

Bo to musi byc dobry automat tak jak jest w lambo, wciskasz guzik wpinasz jeden i dopiero jak nabijesz chyba 4-albo 5k obrotow to auto rusza pelnym ogniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to musi byc dobry automat tak jak jest w lambo, wciskasz guzik wpinasz jeden i dopiero jak nabijesz chyba 4-albo 5k obrotow to auto rusza pelnym ogniem :mrgreen:

 

 

Myślę, że automat z supersamochodów ma niewiele wspólnego z tym do drag racingu... :?

 

To napisz maila do VTG i niech ci wytlumacza jak dziala ich skrzynia, ktora jest w GMC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drag racingu, automaty sa przewaznie szybsze i wytrzymuja wiecej niz 5biegowa skrzynia.

 

 

To czy one są jakoś przestrajane? Bo, wg danych katalogowych, to samo auto z automatem jest wolniejsze 0-100 km/h, niż ta sama wersja z manualem...

Automat jest taki sam, jedynie trzeba uzyc odpowiedniej techniki startu. Przy seryjnej mocy, automat rzeczywiscie nie ma przewagi, ale przy wiekszych turbo juz ma. Trzeba wtedy tylko zmienic torque converter na taki, ktory spina sie na stale przy wyzszych predkosciach obrotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...