Skocz do zawartości

Nowiuśka zabawka w SJS


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazłem na forum info o powyższym, więc pozwoliłem sobie zamieścić i zarazem uprzedzić Was moi Kochani o nowej tajnej broni w SJS-ie :twisted: Otóż na pierwszy rzut oka niewiele się ona różni od powszechnie znanego traktora Ursus C-czysta-czydzieści ... yyy.... znaczy tyż jezd żółta, tyż ma wielgachne tylne koła, tyż ma sss przodu podobne okrągłe światełka, tyż ma fajowy gang silnika i tyż służy do przewalania i mielenia kołami gleby. Różni sie cheba ino ceną ... a i komin ma z innej mańki niż znany powszechnie wyrób marki Ursus. No ale sami se zobaczcie ...

 

dsc7785bb0.jpg

 

dsc7790fk1.jpg

 

dsc8056di6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

but why the foooook is yellow ?

 

tyle jest innych ładnych kolorów ...

Wzglendem koloru to mnię się kojarzy jak moja latrorośl bendonc we fazie noworodka znaczy się... dzieckiem rozpoczętym, lubiała se kupe szczelić o wyży wymienionym zabarwieniu. Aromat z rury był tyko nieco inny ale zawsze można beło to jakiemś dezodororantem letko stuningować. Co do marki to z racji przebywania na Obcej czyźnie ... czy jakóś tak, jezdem zmuszona na te złomy sie napaczeć do bólu tenczówki aż mię sie czasem puści śluz z aparatu widzenia. Znaczy się ... z okularów?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam się tylko lansują, niema klatki więc jedynie Cię przewiozą jak zapłacisz 1.000 zł

 

za troche wiecej lepiej wynajac maszyne i poupalac :wink:

 

http://www.erento.com/mieten/fahrzeuge_ ... tml?land=3

 

wcale nie podpuszczam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne jest :mrgreen:

Znaczy ze mozna tym w ogóle jezdzic?? Naskleniach?? :twisted:

 

Eee tam sie tylko lansuja, niema klatki wiec jedynie Cie przewioza jak zaplacisz 1.000 zl :P

klatki rzeczywiscie nie ma, ale za to ma przejechane tylko 4tys km :mrgreen:

 

A kto powiedzial, ze nie mozna sobie poupalac zóltego traktorka :twisted:

 

dsc8063bc5.jpg

 

dsc0500gm0.jpg

 

dsc0511va4.jpg

 

dsc0512ml7.jpg

 

dsc8037du4.jpg

 

a spojler wysuwa sie powyzej 160km/h :mrgreen:

 

dsc8050xf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, ... a jaki inny kolor lepiej "ubierze" sponsora, którym jest firma na P :?: :grin:

Rozmawiałem z instruktorami z SJS-u i powiedzieli, że nie z tego powodu. Ponoć ktoś w SJS "na górze" wybrał taki kolor.

 

eee... zwykla carera, GT340 albo STI z lekkim modem da sobie z nia rade :twisted: ...

 

Powiem Ci, że na mnie zrobiło wrazenie, ale ogólnie wole WRX'a. Jakoś za kółkiem tak nie powala z nóg jak z zewnatrz. Jak dla mnie to za duzo elektroniki - co skutecznie utrudnia jeżdżenie i pozbawia frajdy, bo auto za wszelką cenę próbuje poprawiać "błędy" kierowcy. Pewnie te wszystkie systemy wspomagania da się jakoś wyłączyć, ale chyba Panowie z SJS bali by się o to cacko, gdybyśmy te wszystkie systemy powyłaczali :twisted:

 

Co do STi masz racje, pewnie SJS-owe 320 konne STi dało by sobie rade z tym żółtym 350 konnym prosiaczkiem :roll:

 

Smiech'u, no to czas na II stopien sie zapisac :twisted:

 

już byłem na II stopniu, ale oczywiście z wielką checią pojade kolejny raz :) zwłaszcza gdy znowu główną atrakcją będzie żółty traktorek :mrgreen:

 

za troche wiecej lepiej wynajac maszyne i poupalac :wink:

 

http://www.erento.com/mieten/fahrzeuge_ ... tml?land=3

 

wcale nie podpuszczam :twisted:

 

oooOOOooo, ciekawa opcja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do STi masz racje, pewnie SJS-owe 320 konne STi dało by sobie rade z tym żółtym 350 konnym prosiaczkiem

 

240 konne GT daje rade :twisted: jak sie nie baboli :roll:

 

 

oooOOOooo, ciekawa opcja

 

doslownie, musze takiego jednego goscia namowic na wyjazd i polatanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że automat :cry: pewno ma łopatki, ale dla mnie i tak kicha, niecierpie automatów :evil:

 

Jeśli masz na myśli łopatki do zmiany biegów na kierownicy to ta SJS-owa sztuka nie ma takich łopatek, ale ma tryb sekwencji. Też mocno ubolewałem, że to automat ... wogóle nie rozumiem jak można do takich aut jak WRX (przypadek US Speców) czy Porsche montować skrzynie automatyczne :???:

 

jesli ten automat jest taki sam jaki byl w poprzedniej 911, to jest lipton :neutral:

 

Nie mam porównania z poprzednią wersją więc nie wiem ... Tak jak już wspomniałem nie przepadam za automatami, ale generalnie jak na skrzynię AT to Prosiaczek dość szybko reagował na cegłę wbudowaną w moją prawą stopę mimo włączonego trybu DRIVE (z guziczkiem sport). :mrgreen:

 

doslownie, musze takiego jednego goscia namowic na wyjazd i polatanie :twisted:

 

niech zgadne ... IntakWRX'a :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

doslownie, musze takiego jednego goscia namowic na wyjazd i polatanie

 

 

niech zgadne ... IntakWRX'a

 

 

a nie wiem co on ma do tych Porsche, jakos dziwnie na nie reaguje :cool:

 

ale nieeee, Porsche jest bleeeee, wolne i na narty nie pojedziesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...