Skocz do zawartości

Lanos WRX 2007 2,5 tłumik końcowy


plech1965

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

finalizuję zakup WRX z 2007 r 2.5 l 265 KM, jeździ genialnie ale nie wygląda. Chcę zmienić to i owo ale na początku wydech końcowy na dwururkę np. od STI, czy ktoś już to przechodził, czy da się tak spasować i czy nie trzeba korygować ustawień. Dopiero wdrażam się w temat Subaru i widzę że większość elementów tuningu optycznego dotyczy wersji STI. Może powinienem rozważyć zakup STI zamiast WRX upiększać. Rzecz w tym że WRX pod względem ceny i wrażeń z jazdy zupełnie mi wystarcza a cena jednak znacznie niższa. Proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację z pewnością jest różnica tyle że ja nie ogarnę STI biorąc pod uwagę moje umiejętności WRX jest optymalny a chcę tylko sprawić żeby nie był tak nudny wizualnie.

WRX kupuję za 34000 i planuję dołożyć jakieś 10 tys. natomiast STI to wydatek od 60 tys w górę. Auto planuję na 3 lata max chyba że się zakocham w marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tłumik końcowy zmieniać bez korekty mapy.

Jak miałem lanosa WRX nie mogłem znaleźć żadnego back boxa, wyciąłem końcowy tłumik i zamiast niego wstawiłem rurę, było głośno.

 później wstawiłem tam mały tłumik przelotowy i było super, za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest tylko jedna metoda. Kupujesz STI i się szkolisz. Jeżeli po kwartale dochodzisz do wniosku, że nie ogarniasz, sprzedajesz ,za pewnie te same pieniądze, i kupujesz sobie wolnossącą 160 lub 175 kuni. To Ci pewnie wystarczy do komfortu,  zabawy i nauki i Wybacz, ale nie każdy urodził się rajdowcem. Znam wiele osób, mieniących się dobrymi kierowcami, którzy przy STI, czy EVO XII _ X kompletnie padali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...