Jump to content

Lanos WRX 2007 2,5 tłumik końcowy


plech1965

Recommended Posts

Witam,

finalizuję zakup WRX z 2007 r 2.5 l 265 KM, jeździ genialnie ale nie wygląda. Chcę zmienić to i owo ale na początku wydech końcowy na dwururkę np. od STI, czy ktoś już to przechodził, czy da się tak spasować i czy nie trzeba korygować ustawień. Dopiero wdrażam się w temat Subaru i widzę że większość elementów tuningu optycznego dotyczy wersji STI. Może powinienem rozważyć zakup STI zamiast WRX upiększać. Rzecz w tym że WRX pod względem ceny i wrażeń z jazdy zupełnie mi wystarcza a cena jednak znacznie niższa. Proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza :)

Link to comment
Share on other sites

masz rację z pewnością jest różnica tyle że ja nie ogarnę STI biorąc pod uwagę moje umiejętności WRX jest optymalny a chcę tylko sprawić żeby nie był tak nudny wizualnie.

WRX kupuję za 34000 i planuję dołożyć jakieś 10 tys. natomiast STI to wydatek od 60 tys w górę. Auto planuję na 3 lata max chyba że się zakocham w marce.

Link to comment
Share on other sites

Możesz tłumik końcowy zmieniać bez korekty mapy.

Jak miałem lanosa WRX nie mogłem znaleźć żadnego back boxa, wyciąłem końcowy tłumik i zamiast niego wstawiłem rurę, było głośno.

 później wstawiłem tam mały tłumik przelotowy i było super, za niewielkie pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest tylko jedna metoda. Kupujesz STI i się szkolisz. Jeżeli po kwartale dochodzisz do wniosku, że nie ogarniasz, sprzedajesz ,za pewnie te same pieniądze, i kupujesz sobie wolnossącą 160 lub 175 kuni. To Ci pewnie wystarczy do komfortu,  zabawy i nauki i Wybacz, ale nie każdy urodził się rajdowcem. Znam wiele osób, mieniących się dobrymi kierowcami, którzy przy STI, czy EVO XII _ X kompletnie padali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...