Skocz do zawartości

Kompatybilność róznych pilotów centralnego zamka , czy mozna zmienic pilot dwuprzyciskowy na jednoprzyciskowy / Legacy III po facefiftingu


staresubaru

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Kupiłem subaru z jedynym kluczykiem i trzeba dorobić . Właściwie posiadam dwa takie legacy jeden 2.5 przed liftem drugi z nieco zmienionymi lampami po lifcie , silnik 2.0 oba mają nieco inne kluczyli , ten przed liftem ma zwykły kluczyk+brelok subaru w którym jest dwuprzyciskowy pilot natomiast po lifcie jest kluczyk z wbudowanym dwuprzyciskowym pilotem, brzydkie rozwiązanie bo rękojeść klucza jest w gumie która po latach sparciała. Bardzo głupim i wiecznie upierdliwym rozwiązaniem są dwa przyciski osobny do zamykania i otwierania , oba tej samej wielkości i kształtu.

Pytania:

1. czy różne piloty dwuprzyciskowe są ze soba kompatybilne w wersjach lift i przed liftem?

2. jak wygląda procedura programowania pilota w legacy III lifting? zamierzam na allegro kupić kluczyk z pilotem i zaprogramować pilota.

3. czy da się zastosować jakiegoś pilota subaru z jednym przyciskiem do tego modelu

4. w kluczyku jest transponder TEXAS CRYPTO, gdzie dorobię najtaniej ? mogę dojechać Bielsko-Biała, Oświęcim, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie czy taki kluczyk (pilot) pasowałby do legacy III lift, trzpień ten sam standard a pilot o niebo lepszy niz ten który mam fabrycznie w Legacy III :

 

Edytowane przez staresubaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kluczyk od IV który kupiłem w Chinach, wycięty u ślusarza i transponder u niego zrobiony. Programowanie pilota w samochodzie na zasadzie kombinacji przycisków z połączeniem kabelka po lewej stronie w nogach kierowcy za całość wyszlo 260 zł
92318375525746819e7361c92077451e.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...